فهرست
انتقادات 8شاکی: پولی نگرفته‌ایم
انتقادات 8شاکی: پولی نگرفته‌ایم

انتقادات 8شاکی: پولی نگرفته‌ایم

آی‌اسپورت- مجتبی جباری در پایان دیدار با سایپا صحبت‌هایی را انجام داد و از هواداران استقلال خواست صبور باشند. از طرف دیگر او از مدیران استقلال انتقاد کرد و امکانات و شرایط استقلال را نامناسب دانست. مصاحبه 8 شاکی آبی‌ها را می‌خوانید:

* این تیم بهتر از قبلی‌هاست


نمایش خوبی مخصوصا در نیمه اول داشتیم و سوار بر بازی بودیم؛ با بدشانسی نتیجه را به حریف و اگذار کردیم و از اینکه تماشاگران با خوشحالی به خانه نرفتند ناراحت هستیم؛ واقعا انگیزه داشتیم که در این بازی نتیجه بگیریم؛ از هواداران استقلال می‌خواهم که صبور باشند چون این تیم خیلی بهتر از تیم‌هایی است که من با آنها قهرمان شدم و سابقه بازی زیادی دارم.


* استقلال خوبی می‌بینید


بازیکنان بسیار خوبی در این تیم داریم اما متاسفانه فعلا روی خوش فوتبال سراغ ما نیامده و می‌دانم این اتفاق زیاد طول نمی‌کشد؛ ما برنامه داریم و مطمئنا شرایط اینطور نخواهد شد؛ باز هم تاکید می‌کنم که هواداران صبوری به خرج دهند چراکه استقلال خوبی را در هفته آینده شاهد خواهند بود.


* هواداران حمایت کنند


به دنبال این هستیم که هجومی‌تر بازی کنیم و امروز موقعیت‌های زیادی ایجاد کردیم اما متاسفانه نتوانستیم آنها را به ثمر برسانیم؛ بیشترین روی صحبت من به هواداران است و می‌خواهم که تحمل داشته باشند و به حمایت‌شان ادامه بدهند؛ از هفته آینده می‌توانند استقلال متفاوت را ببینند.


* شرایط اینطور نمی‌ماند


الان در هفته چهارم هستیم و برای نظر دادن خیلی زود است؛ ما با این تیم زندگی کردیم و باید بدانند که این روزها می‌گذرد و شرایط خوب خواهد شد؛ بچه‌ها همه در رختکن بابت شکست ناراحت بودند اما مطمئنا شرایط استقلال  اینطور نخواهد ماند؛ همه چیز نسبت به زمان قدیم که در استقلال بودم تغییر کرده و خیلی چیزها خوب شده است امیدوار هستم به نتیجه‌گیری و پیروزی برسیم.


* شاید گفتن این حرف‌ها خوب نباشد ولی ...


گفتن یک سری مسائل شاید خوب نباشد اما بازیکنان ما هنوز پولی دریافت نکرده‌اند و فکر نمی‌کنم این حرفه‌ای باشد؛ ما در زمینِ بد تمرین می‌کنیم و تا به امروز هیچ اتفاقی نیفتاده است؛ تنها اتفاق مثبت در مدت اخیر این است که کادرفنی تمام تلاشش را می‌کند که تیم در آمادگی کامل قرار بگیرد؛ برای اینکه این تیم بزرگ باشد و جایگاهی پیدا کند، خیلی از مشکلات باید برطرف شود. 


* باید هوای بچه‌های تیم را داشته باشند


تماشاگران زیادی پشت تیم قرار دارند و خیلی از بچه‌ها در تیم خیلی از حرف‌ها را نزدند اما فکر می‌کنم با تحمل فشارهایی که روی بازیکنان است باشگاه باید هوای بچه‌های تیم را داشته باشد و امکانات خوبی را برای تیم فراهم کند؛ به نظرم باید این مبالغ و درآمدزایی باید در باشگاه صورت بگیرد؛ نه قراردادها نسبت به 6-5 سال گذشته بیشتر شده و نه نوع پرداخت‌ها بهبود یافته است؛ نمی‌دانم مدیران و مسؤولان چه فکری دارند؟ تا این اندازه مردم و هواداران تیم توقع دارند که تیم‌شان نتیجه بگیرد اما وقتی امکانات رفاهی فراهم نباشد، به نظر شما می‌شود؟


* در به در به دنبال پرداختی هستند


من در فوتبال قطر بازی کردم و می‌دیدم که هر روز فوتبال‌شان پیشرفت می کند اما این ظلم است در حق جوانانیی که می‌خواهند به عرصه فوتبال وارد شوند؛ یک جایی باید این شرایط درست شود، استقلال چطور می‌تواند با همین تماشاگر، پتانسیل و پشتوانه بدهکار باشد؟ الان در به در به دنبال پرداخت قسط اول قراراد بازیکنان هستند؛ چرا؟!


* هدف ما خوشحالی هواداران است


تمام هدف بچه های تیم و کسانی من جمله من که به این آمدیم خوشحالی هواداران است؛ امیدوار هستم خوش‌شانسی به سمت استقلال بیاید چون تیم ما لیاقت این را دارد که در جایگاه خوبی قرار بگیرد.

۵ ۹  
آی اسپورت
2017-08-18 00:04:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۹ نظر
مجتبی
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۱۰
بالخره اقای رباط به حرف در اومدن اونم از نوع پولیش
بابک
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۱۹
تو چارتا بازی بکن بعد حرف پول بزن بی چشم و رو
مفنگيه
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۲۹
خخخخ دوباره ذات اصلي خودشو نشون داد، اسطورت پولكي نباشه و قهوه ايت نكنه صلوات
Farhad
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۳۲
پول ريدن تو بازي رو مي خواين؟خجالت بكشين روتون ميشه اسم پول رو بيارين نكنه پاداش هم مي خواين:|
فرهاد
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۴۹
بازم پرسپولیسی ها وقتی می برند حرف از پول می زنند این بابا وقتی تیمش باخته و هوادارانشان ناراحت هستند حرف از پول می زند.
بهروز سرخ دل
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶، ۰۱:۱۵
نژاد ...تنان با ما متفاوته
موراتا
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶، ۰۱:۱۰
دقت فرمودین استقلال پنج سال پیش هم قرارداد میلیاردی می بسته
اس مال
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶، ۱۹:۲۱
اتفاقا یکی از بزرگترین افتخارات حاج فتوشاپ شوالیه فتل همین بود
۱
حرف حساب
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶، ۱۰:۲۶
جالبه! فقط یک بازی فیکس شد، طلبکاری هاش شروع شد! انگار تو این چند سال هم معدن کار میکرده هیچی نگرفته و الان زن و بچه اش گرسنه اند!!
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر