فهرست
برانکو در کنفرانس: گل نزنید مجازات می‌شوید
برانکو در کنفرانس: گل نزنید مجازات می‌شوید

برانکو در کنفرانس: گل نزنید مجازات می‌شوید

آی‌اسپورت- برانکو ایوانکوویچ پس از پایان بازی پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان و حذف از مسابقات جام حذفی، گفت: یکی از آن اهداف، کسب نتیجه حداکثر جام حذفی بوده تا به فینال برویم و قهرمان شویم. اما متاسفانه حذف شدیم. حدود ۱۰ موقعیت صددرصدی را گل نکردیم. فوتبال است و اگر موقعیت هایت را گل نکنی حریفت از موقعیت استفاده و گلزنی می کند.

تماشاگران پرسپولیس: از هوادارانم ممنونم و متاسفم که در این هوای بد نتوانستیم آنها را خوشحال کنیم و از آنها صمیمانه عذرخواهی می کنیم.

عملکرد فنی تیم داشت: ما همه کار کردیم اما از موقعیت هایمان استفاده نکردیم. آنها یک شانس داشتند و به هر حال به آنها تبریک می گویم.

ناهماهنگی و تاثیر شایعات تعطیلی مسابقه: طبیعی است چنین شایعاتی تمرکز تیمم را گرفت. اما این بهانه و توجیه خوبی نیست.

تغییر عملکرد پرسپولیس در بازی لیگ برتر با نفت آبادان و بازی در حذفی: تفاوت داشتیم. این موضوع راحتی نیست که در مدت زمانی کوتاه، دوبار با یک تیم بازی کنیم. اما باز هم می‌گویم این موضوع توجیه خوبی نیست.

 ضعف دفاعی تیمش در گل خوردن از طریق سانتر از جناحین: باز هم می گویم ما ۱۰ موقعیت ایجاد کردیم. ما آنها را گل نکردیم و طبیعی است گل نزنی مجازات می شوی.

چینش بازیکنانی که پنالتی زدند: من تعیین کردم چه بازیکنانی پشت ضربه بایستند. در چنین شرایطی علیپور و منشا که گل های تیم را در بازی های قبلی می زدند نتوانستند این کار را انجام دهند. سیامک نعمتی هم به عنوان بازیکن جانشین آمد و شوت های خوبی هم دارد. به هر حال نتوانستند و نمی توان اکنون چیزی گفت. بازیکنانی را در لیست پنالتی زن ها قرار دادم که شرایط بهتری داشتند.

۲ ۶  
آی اسپورت
2017-12-19 18:10:00
نظر دهید

۶ نظر
امید از تفت
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶، ۱۸:۲۰
اقای برانکو، سهل انگاری کنید مجازات می شوید.
۳
فرزاد مهریار و دوستاش باباهای مشترکشونو می شناسند
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶، ۱۸:۲۳
بدون کمال و وحید و داور هیچی جناب دلالویچ


آقای کمک داور چرا شرافت رو به داور یادآوری کردی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بذار ببرند . بذار فردوسی پور گل دوم پرسپولیس به بادران رو جز خطاها حساب نکنه . پرسپولیس باید دبل کنه . هر حرفی که هدایتی می زنه دروغه هدایتی فقط باید پول بده تا اقایون بیان ورزشگاه بازی اسیایی ببینند
داور استقلالی نمی خوایم نمی خوایم منشای استقلالی نمی خوایم نمی خوایم فیفای استقلالی نمی خوایم نمی خوایم
اردوغان به ندای قلبش گوش داد . حیف که ندای قلبش میشه 20 میلیون دلار . اردوغان هافبک دفاعی پرسپولیس بوده
عادل فردوسی پور
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶، ۱۸:۴۵
بازیکن و مدیرعامل و اسپانسر و عابر بانک و همه عواملتون دزد،هستن تقصیر من نیست! برنامه دیشب هم ربطی به پنالتی منشا نداشت اصلا فارسی بلد نیست که برنامه دیشبم نگاه کنه، الکی به من ربطش ندیدن، تازشم باید خوشحال باشین، هم صنعت نفت از قشقایی بهتره، هم یک چهارم از یک شونزدهم!!
کوهیار
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶، ۱۹:۲۴
امروز خالیفسور از لج هوادارن پنالتی داد ربیع خار که تو 120 دقیقه 3 بار پاش به توپ خورد
امید
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۰۰:۲۵
بازهم برنامه نود بازهم شب بازی پرسپولیس بازهم افشاگری هدایتی چرا این صحبت ها قبل از رفتن طاهری نبود؟الان از دربی پارسال چندتا بازی میگذره؟دقیقا گذاشتن شب بازی با صنعت تیم ببرن تو حاشیه
۲ ۱
خخخخ
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۰:۴۲
خخخخخخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر