فهرست
دلهره علیمنصور: نگرانی از بازگشت بحران توسط لشگر سیاه
دلهره علیمنصور: نگرانی از بازگشت بحران توسط لشگر سیاه

دلهره علیمنصور: نگرانی از بازگشت بحران توسط لشگر سیاه

آی‌اسپورت- تساوی در دربی و پیروزی مقابل ذوب‌آهن شرایط را پیش از تعطیلی لیگ برای منصوریان تا حدود زیادی آرام کرد. هر چند که مصاحبه عجیبش در مورد پیشنهاد از لیگ انگلیس حواشی زیادی برای او به وجود آورد تا جایی که مدیرعامل استقلال هم در مقابل این صحبت‌های سرمربی تیمش موضع گرفت و به کنایه از او خواست اگر پیشنهادی دارد رسانه‌ای کند. حال با توجه به وضعیت استقلال در جدول، آینده منصوریان به سرعت می‌تواند بار دیگر بحرانی شود. بحرانی که با توجه به اختلافاتی که حالا علنی هم شده می‌تواند شرایط دشوارتری را برای سرمربی جوان آبی‌ها به وجود آورد. دیدار برابر سیاه‌جامگانی که فرهاد کاظمی را روی نیمکت دارد آن هم در مشهد بدون شک دشواری‌های خاص خودش را دارد و نتیجه‌ای غیر از برد باعث سقوط استقلال به رده‌های پایین جدول می‌شود. اتفاقی که علاوه بر مدیران استقلال صبر هواداران این تیم که در تمام روزهای سخت پشت منصوریان را خالی نکردند را می‌تواند لبریز کند.

 

کدخبر:9412

۱ ۴  
آی اسپورت
2016-10-13 23:23:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
امید22
جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵، ۰۱:۴۱
رکورد تاریخی استقلال در تیم ملی / 360 دقیقه بدون یک ثانیه بازی! (( تیم ملی پرسپولیس )) آخی استقلال ... خخخخ
۱ ۲
44444
جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵، ۱۳:۱۹
اميدجان ...احمق جان ...ركورد تاريخي متعلق به تيم لنگيه كه در جام ملتهاي 2015 فقط يك بازيكن ذخيره در تيم ملي داشت و اون بازيكن در 4 بازي يك ثانيه هم بازي نكرد !!!!!!!!!!!!!!
44444
جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵، ۱۳:۲۵
در ضمن اميد احمق جان !!! اون يك بازيكن لنگي هم خانزاده بود كه با مصدوميت بيك زاده در آخرين لحظات به ليست تيم اضافه شد !!!!
آرش
جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵، ۱۷:۱۸
نهههههه
تو رو خدا حمایت تا قیامت
داریم می خندیم حسابی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر