فهرست
بالاخره آقای وزیر دخالت می کند یا نه؟
بالاخره آقای وزیر دخالت می کند یا نه؟

بالاخره آقای وزیر دخالت می کند یا نه؟

آی اسپورت – احتمالا خیلی از اهالی فوتبال، مصاحبه مازیار ناظمی مدیر سابق روابط عمومی وزارت ورزش را با علی ضیا در برنامه فرمول یک دیده‌اند. ناظمی در این مصاحبه درباره خیلی از مسائل صحبت کرد و البته بیشتر از همه، حرفهایش درباره کارلوس کی‌روش مورد توجه قرار گرفت. اما بخشی از حرف‌های او هم درباره آندره‌آ استراماچونی بود که مغفول ماند و به آن پرداخته نشد. ناظمی در آن مصاحبه گفته بود: بعد از نتایج بد استقلال با استراماچونی در هفته‌های اول، مدیران باشگاه قصد اخراج او را داشتند. اما شما می‌دانید چه کسی جلوی این کار را گرفت؟ آقای وزیر!» ناظمی احتمالا قصد داشته به هواداران استقلال نشان بدهد که وزیر نه تنها مشکلی با استقلال و هوادارانش ندارد بلکه در برهه‌ای حساس، با تصمیمی مهم به این باشگاه کمک کرده است. اما یک سوال پیش می‌آید.

در همه این سال‌ها هر بار از وزیر ورزش یا معاونانش درباره شائبه دخالت وزیر در اداره امور باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال و حتی تیم ملی پرسیده شده، همه متفق القول چنین چیزی را تکذیب کرده‌اند و گفته‌اند که این دو باشگاه هیات مدیره و مدیر عامل دارند و وزیر ورزش در هیچ یک از امور مربوط به این دو باشگاه دخالت نمی‌کند! سوال اینجاست که با اقرار صریح آقای ناظمی حالا ما باید قسم حضرت عباس را باور کنیم یا دم خروس را؟ ناظمی خیلی واضح و بدون هیچ تعارفی اعلام کرد که شخص وزیر ورزش مانع اخراج استراماچونی در هفته‌های اول لیگ نوزدهم شده است. اما وزیر و معاونانش همیشه دخالت در امور دو باشگاه را رد کرده‌اند. حالا علاقمندان به فوتبال کدام ادعا را باور کنند؟ کسی هست که به این سوال جواب بدهد؟

۷ ۱  
آی اسپورت
2021-01-31 15:59:00
نظر دهید

۱ نظر
Bidad
يكشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۹، ۱۶:۴۲
دقیقا درست فرمودند چون وزیر از آنجایی که با اصول فوتبال آشنا نیست مطمئن شده بود که استقلال با استرا به دسته پایین تر سقوط خواهد کرد ولی وقتی متوجه شد که اشتباه کرده ، دستور داد که حقوق او را ندهند تا برود و باز وقتی که هواداران خواستند که استرا را با بودجه خودشان برگردانند قانون منع خارجی را ساختند . واقعا متوجه اینهمه عقده از استقلال را متوجه نمی شویم؟؟؟؟؟؟!!!!!!.....
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر