فهرست
انتقاد نرم خسرو از زمانی: کمی تفکر
انتقاد نرم خسرو از زمانی: کمی تفکر

انتقاد نرم خسرو از زمانی: کمی تفکر

آی‌اسپورت- حسن زمانی به سیبل انتقادات تبدیل شده و همه استقلالی‌ها مصاحبه‌های او را با جوابیه‌هایی محکم‌تر پاسخ می‌دهند. خسرو حیدری البته کمی با آرامش درباره جنجال این روزهای آبی‌پوشان حرف زده که می‌خوانید:

برد برابر سایپا: قبل از هر چیز باید بگویم که خیلی خوشحالم از این که توانستیم به روند پیروزی بازگردیم. این پیروزی یکی از شیرین‌ترین پیروزی‌های این فصل ما بود. چون در شرایط خاصی شکل گرفت. در این بازی همه بچه‌ها با قلب‌شان بازی کردند و حق ما بود که این بازی را ببریم تا خیلی مسائل را ثابت کنیم. این بازی حیثیتی بود و پیروزی در این بازی دستاوردهای مهمتری از سه امتیاز برای ما داشت. تا یادم نرفته یک تشکر ویژه هم داشته باشم از هواداران خوب استقلال که در این بازی ما را تنها نگذاشتند و مثل همیشه یاور و پشتیبان ما بودند.

مصاحبه‌های حسن زمانی: کاش ایشان بیشتر تفکر می‌کرد و چرا باید ایشان چنین تفکری داشته باشند. این اولین سالی نیست که من برای استقلال بازی می‌کنم. هشت نه سال برای استقلال بازی کردم این حق را دارم که خودم را عضوی از خانواده استقلال بدانم. من برادری‌ام را به این تیم قبلا ثابت کرده‌ام. در خیلی از فصل‌ها حتی با 20 درصد هم بازی کردم. همین الان که با شما صحبت می‌کنم بالای یک میلیارد تومان از این تیم طلبکار هستم. اما از آنجایی که این تیم را به چشم خانه خودم نگاه می‌کنم هرگز برای آن حاشیه‌سازی نمی‌کنم. شما تا به حال در این همه سال حتی یک مصاحبه حاشیه‌دار از من بر علیه استقلال ندیدید. هرگز هم نخواهید دید. حال این که ایشان چطور به این نتیجه رسیده‌اند که ما عامل اعتصاب بودیم را نمی‌دانم.

بازی با لوکوموتیو: همه تیم‌های ازبکستانی تیم‌های سخت‌کوش و سخت‌گیری هستند. بازی با این تیم‌ها راحت نیست. اما ما استقلال هستیم و پرافتخارترین تیم ایرانی در آسیا. قطعا ما در این بازی حرف‌های زیادی برای گفتن داریم. همانطور که در همه بازی‌های اخیر با پیروزی میدان را ترک کردیم انشاالله در مقابل تیم ازبکی هم با پیروزی و کسب سه امتیاز زمین را ترک می‌کنیم.

۳ ۲  
آی اسپورت
2017-03-09 00:04:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
hh
پنجشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۵، ۰۲:۴۱
خسروی عزیز پسر اس اس ما تورا دوست داریم اینها رفتنی هستن اقای نفریه پدر اس اس و ناصر عزیز در اورد ولی الان کجاست ناصر در قلب عاشهای فوتبال ماند در ان سال از هفته دوم بر علیه تیم مصاحبه کرد تیمو برد تو حاشیه و حجازی تهدید به برکناری میکرد تا حجازی اخراج شد دیگه یه مصاحبه نکرد و دیگر کسی نفهمید کجا رفت حالا این اقا هم میخواد داش علی بکوبه برد تو دربی تمام نقشه های اینها رو خراب کرد
۶
s.s
پنجشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۵، ۰۳:۵۴
خیلی ها نقشه کشیده بودند تا منصوریان رو زمین بزنند اما شرافت و وجدان کاری و فوتبالی منصوریان و بازیکنان بدجور سد راه این عوامل مخل آرامش شد ؛ از پرسپولیسی ها هم میخوام که در این مورد از منصوریان و در واقع از صراحت و شجاعت اش حمایت کنند چون چند سال پرسپولبس رو هم امثال زمانی به حاشیه برده بودند .
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر