فهرست
پنل Sky/ بهترین مهاجم جزیره کیست؟
پنل Sky/ بهترین مهاجم جزیره کیست؟

پنل Sky/ بهترین مهاجم جزیره کیست؟

آی اسپورت- بعد از گذشت 6 هفته از بازی‌های لیگ برتر انگلیس رقابت برای کفش طلا داغ شده است. سرخیو آگوئرو، روملو لوکاکو و آلوارو موراتا همه میانگین یک گل در هر بازی را دارند، جیمی واردی 5 گل زده و گابریل ژسوس، الکساندر لاکازت و هری کین همه 4 بار گل زده‌اند. امااز کارشناسان اسکای اسپرتس سوال شده که بهترین مهاجم لیگ برتر انگلیس کیست و جواب‌ها را در زیر می خوانید. 

پل مرسون

 نظر من هری کین است، به نظرم او همه چیز دارد. او به تنهایی خط حمله تیم را در اختیار دارد و بازیکنان دیگر برای او بازی می‌کنند. البته من کمی هم هوادار آگوئرو هستم، اما اگر بخواهم از بین این دو انتخاب کنم انتخابم کین است. او همیشه در بازی‌ها سطح خوبی دارد و گل‌های مهمی می‌زند. اما آگوئرو مقابل تیم‌های ضعیف‌تر 4 گل زده. لوکاکو به اندازه این مهاجمان همه‌کاره نیست. او گل می‌زند به شرطی که درون محوطه جریمه توپ را به او برسانی. موراتا هم خوب است، اما هنوز باید بیشتر خودش را ثابت کند.

چارلی نیکولاس

 بازیکن مورد علاقه من هنوز آگوئرو است. شاید کین بیشتر گل زده باشد، شاید از نظر فیزیکی و در هوا از آگوئرو قوی‌تر باشد، اما وقتی آگوئرو به سمت دروازه‎ها می‌دود، تعادل بیشتری در حمله‌اش دیده می‎شود، تکنیک خوبی دارد و اعتماد به نفسش عالی است. در این شرایط است که اگر کین باشد فقط شوتش را می‎زند، اما آگوئرو توانایی و تکنیک دارد و هرکاری می‌تواند بکند. وقتی روز، روز او باشد، به اندازه سوارس، مسی و رونالدو خطرناک است. اما کین آن جادو را ندارد. من یکی از هواداران روبرتو فیرمینیو هم هستم، اما او مانند دیگران یک گلزن ذاتی نیست.

مت لوتیسیه

 برای کفش طلا من از آگوئرو حمایت کردم و حالا هم فکر می‌کنم لوکاکو نزدیک‌ترین رقیب برای او است. مطمئنا کین و موراتا هم اگر آماده بمانند عالی هستند، ژسوس هم آماده است تا از همه فرصت‌هایش در سیتی استفاده کند. اما من دلایل خودم را دارم و به نظرم آگوئرو یک تمام‌کننده در سطح جهانی است.

فیل تامپسون

 اگر من می‌توانستم برای لیورپول آن زمان یک بازیکن جذب کنم احتمالا آن بازیکن هری کین بود. به نظرم اگر بخواهیم کلی در نظر بگیریم او از آگوئرو، لوکاکو و موراتا بهتر است. سبک بازی او به عنوان یک شماره 10 و حرکاتش در کانال‌ها در هر دو سمت نشان می‌دهد که نسبت به رقبایش فهم بهتری از مهاجم بودن دارد. اگر او دوست داشت در لیورپول بازی کند و من توانش را داشتم حتما او را برای تیم به خدمت می‎گرفتم.

 

۱    
آی اسپورت
2017-09-26 16:32:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر