فهرست
کفاشیان: کی روش پیشنهاد بهتری از ایران ندارد/ بازگشت او دست ماست
کفاشیان: کی روش پیشنهاد بهتری از ایران ندارد/ بازگشت او دست ماست

کفاشیان: کی روش پیشنهاد بهتری از ایران ندارد/ بازگشت او دست ماست

آی اسپورت - در شرایطی که خبر احتمال همکاری باشگاه لیدز یونایتد با کارلوس کی روش در اکثر رسانه های انگلیسی منتشر شده، رئیس فدراسیون فوتبال عقیده دارد که کی روش پیشنهاد بهتری از ایران ندارد.

کفاشیان که با بخش خبری بیست و سی صحبت کرده، گفته:  تصور می کنم کی روش به ایران بازگردد چون پیشنهادی بهتر از ایران ندارد والا عمل میکرد.

رئیس فدراسیون فوتبال با یک لحن کاملا جدی و دستوری درباره سرمربی تیم ملی صحبت کرده است:  ما قرارداد را فرستاده ایم و ممکن است قبول نکند و نیاید قطعا کی روش باید با فدراسیون هماهنگ باشد و اینطور نیست که فقط حرف حرف کی روش باشد الان برگشتن او دست ماست.

کفاشیان درباره اختلافات در بعضی از بندهای قرارداد هم توضیح داده است: کی روش گفته است اگر پول من دیر پرداخت شود باید بهره آن را بدهید که از نظر ما قابل قبول نیست یا تمایل دارد اگر اختلافی پیش آمد دادگاههای حقوقی خارج از کشور به آن رسیدگی کنند که بازهم نظر ما این بود که مرجع رسمی فیفا و دادگاههای داخلی مرجع صالحه هستند یا کی روش می گوید درصورت فسخ قرارداد ایشان پولش را تا آخر بگیرد که بازهم مورد نظر ما نیست در نهایت تلاش کی روش و وکلای او بر این است که قرارداد به نفع آنها بچربد ولی فدراسیون معتقد است همه چیز باید متعادل باشد.

     
آی اسپورت
2014-09-07 11:54:32
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر