فهرست
کی روش: منتظرم کفاشیان به توافقات احترام بگذارد
کی روش: منتظرم کفاشیان به توافقات احترام بگذارد

کی روش: منتظرم کفاشیان به توافقات احترام بگذارد

ای اسپورت- با امروز 9 روز است که کارلوس کی‌روش، «سرمربی تیم ملی» که کم کم باید او را با عنوان «سرمربی سابق تیم ملی» خطاب قرار دهیم، کشورمان را ترک کرده است و در این مدت، هنوز هیچ اتفاق جدیدی به منظور تمدید قرارداد سرمربی پرتغالی با تیم ملی رخ نداده است.


به همین منظور فارس با کی‌روش که این روزها در لیسبون به سر می‌برد گفت و گویی را انجام داده است که متن آن در زیر می‌آید:


نسخه نهایی قرارداد ایمیل نشده است


هنوز هیچ نامه یا ایمیلی برای من در خصوص قرارداد جدید با فدراسیون فوتبال ایران ارسال نشده است.
تماسی در خصوص تمدید قرارداد گرفته نشده است


هیچ تماسی در خصوص تمدید قرارداد در این مدت که از ایران رفته ام نداشته ام.


درباره لیدز یونایتد حرفی ندارم


ترجیح می‌دهم در خصوص پیشنهاد باشگاه انگلیسی لیدزیونایتد صحبت نکنم. درباره اینکه کفاشیان این پیشنهاد را بازارگرمی عنوان کرده هم فعلا سکوت میکنم.


برنامه‌ای برای بازگشت به ایران ندارم


قبل از رفتنم از ایران من و کفاشیان در خصوص تمدید قرارداد هر دو به توافق کامل رسیدیم. بر همین اساس تا امروز هم منتظر هستم که فدراسیون فوتبال ایران به این توافقی که قبل از رفتنم از ایران انجام دادیم و بین دو طرف مذاکره کننده معین شد، احترام بگذارد و بنابراین فعلا برنامه ای برای سفر به ایران ندارم.


گفتنی است کی‌روش در حالی در خصوص پیشنهاد لیدز یونایتد هیچ اظهارنظری انجام نداده است که پیش از این (بلافاصله پس از جام جهانی 2014) و زمانی که پیشنهادهایی از سوی چند کشور به سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران شده بود وی با صراحت این پیشنهادات را رد کرده و گفته بود: «من بر اساس اعتقاداتم و تعهدی که به تیم ملی داشتم و همچنین اعتماد و باوری که به شخص رئیس فدراسیون، آقای کفاشیان دارم، اخیراً تصمیم گرفتم همانطور که در رسانه‌های ایران هم اعلام شد، فرصت‌های دیگر کاری‌ام را رد کنم.»
     
آی اسپورت
2014-09-07 12:57:46
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر