فهرست
پلاتینی: ریبری برای عدم حضور در تیم ملی باید جریمه شود
پلاتینی: ریبری برای عدم حضور در تیم ملی باید جریمه شود

پلاتینی: ریبری برای عدم حضور در تیم ملی باید جریمه شود

آی اسپورت- میشل پلاتینی، رئیس یوفا عنوان کرد که تصمیم فرانک ریبری مبنی بر خداحافظی از تیم ملی را درک نمی‌کند و او باید برای ممانعت از بازی کردن برای فرانسه، جریمه شود.

هافبک بایرن مونیخ پیش از جام جهانی دچار مصدومیت شد و رقابت‌ها را از دست داد و پس از آن، در حالی که تنها 30 سال داشت از تیم ملی خداحافظی کرد. پلاتینی معتقد است که از تصمیم او گیج شده و ریبری برای بازی نکردن در تیم ملی و رد دعوت دشان باید جریمه شود.

او گفت: \" هیچ درکی از این موضوع ندارم. این تصمیم بازیکن نیست که به تیم ملی بیاید یا نه. این تصمیم سرمربی است. اگر مخالفتی بین لام و لوو صورت می‌گرفت، سرمربی آلمان دیگر او را دعوت نمی‌کرد ولی در کل، این تصمیم لام نبود بلکه تصمیم لوو بود.  در مورد ریبری اوضاع فرق می‌کند. فرانک تصمیم گرفته که برای تیم ملی بازی کند یا نه. اگر سرمربی او را دعوت کند، او باید به تیم ملی ملحق شود.

این موضوع در قوانین فیفا ثبت شده است. اگر دشان او را دعوت کند و نیاید، 3 بازی از همراهی بایرن مونیخ محروم می‌شود. در کل او را درک نمی‌کنم. او فرانسوی است و یورو 2016 در فرانسه برگزار می‌شود !\"

 

  ۲  
آی اسپورت
2014-09-07 13:45:49
نظر دهید
۲ نظر
italy
يكشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۱۴
یکی نیست به این پلاتینی بزمچه بگه آخه گوسفند تو با این افکارت یوفا را اداره میکنی ؟!آخه گوسفند مگه میشه افراد را به زور برای بازی در یک تیم باید وادار کرد ؟!ونم تیم ملی!بازی کردن برای یک تیم کاملا یک امر شخصی هست .و وظیفه نیست که یک نفر را جریمه کرد.خاک تو سر اروپا که تو رییسش باشی
پویا لوس بلانکوس
يكشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۰۰
بله دیگه فیفا بی در و پیکره دیگه.قوانینش هم مسخرست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر