فهرست
کارت پایان خدمت ماهینی باطل نشده است
کارت پایان خدمت ماهینی باطل نشده است

کارت پایان خدمت ماهینی باطل نشده است

آی اسپورت - وکیل مدافع ملی پوش پرسپولیس شایعه ابطال کارت پایان خدمت بازیکنش را تکذیب کرد.

صمد ابراهیمی در گفتگو با تسنیم  با تأکید بر اینکه کارت حسین ماهینی باطل نشده و این موضوع دروغ است، اظهار داشت: هرکسی که بخواهد معافیت پزشکی بگیرد باید به شواری عالی پزشکی نظام وظیفه برود تا وضعیتش بررسی شود. روزی هم که قرار باشد کارت معافیت او را باطل کنند، نظام وظیفه باید به این یقین و باور برسد که فردی که کارت معافیت دارد سالم بوده و مشکلی ندارد. این موضوع نیز باید در شورای عالی پزشکی بررسی شود و تا زمانی که این اتفاق رخ ندهد نمی‌توان کارت معافیت کسی را باطل کرد.

ابراهیمی یادآور شد: حسین ماهینی اکنون جزو نفراتی است که برای حضور در شواری عالی پزشکی نوبت گرفته اما هنوز نوبت او فرا نرسیده است. این شورا فقط در روزهای سه‌شنبه فعال است که در آن فقط ماهینی و بازیکنان حضور پیدا نمی‌کنند و مردم زیادی در نوبت هستند که شاید تا نوبت به او برسد کمی زمان ببرد.

  ۴  
آی اسپورت
2014-09-07 14:10:31
نظر دهید

۴ نظر
4444
يكشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۲۱
عجب لابی پر نفوذی داره این ماهینی.خیلی مسخره است اگه این آقا معافیت پزشکی گرفته باشد.در ضمن معلومه لابی این آقا کیست.لابی این آقا الان بهش نیاز داره..اینم از فساد آشکار در لنگ.لنگ فاسد ترین تیم دنیا است.اونوقت میان به استقلال تهمت میزنند.تا حالا هیچکدام از تهمتهایی که به استقلال زده اند ثابت نشده است
-
يكشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۴۶
بوی گند فساد لنگی ها فوتبال ایرانو ورداشته
-
يكشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۵۷
خداوکیلی اگه یکی از ماها کارت معافیت جعلی داشت چه بلایی سرش میاوردن...رویانیان داره کاراشو حل میکنه..
-
يكشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳، ۲۲:۰۰
اگه یک فرد عادی جای ماهینی بود فعلاً باید میرفت زندان ولی...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر