فهرست
کرار: آقای گل امسال استقلالی است/ استقلالی ها شکراً !
کرار: آقای گل امسال استقلالی است/ استقلالی ها شکراً !

کرار: آقای گل امسال استقلالی است/ استقلالی ها شکراً !

آی اسپورت- جاسم کرار یکی از بهترین های استقلال در هفت هفته ی ابتدایی لیگ برتر بوده است. با او درباره شرایطش استقلال و خودش مصاحبه ای کرده ایم که در زیر می خوانید:
بازی نفت
بازی خیلی سختی بود. نفت مسجد سلیمان مقابل ما هجومی بازی کرد. گرمای هوا هم در بازی تاثیرگذار بود، ولی خدا را شکر توانستیم سه امتیاز بازی را از آن خود کنیم. مسجد سلیمان تیم بسیار خوبی بود که فوتبال را هجومی بازی می کرد. اعتقاد دارم اگر مسجد سلیمان مثل دیدار مقابل ما برابر همه تیم ها بازی کند در هر بازی به پیروزی می رسد.
از گل نزدن ناراحتم
کادر فنی وظایفی را برای من در این بازی معین کرده بود که تلاش کردم بتوانم همه آنها را در زمین انجام دهم، ولی از یک موضوع ناراحتم دو، سه بازی است که در امر گلزنی موفق ظاهر نشده ام. باید تلاش کنم دوباره برای استقلال گلزنی کنم.
آقای گل از استقلال می آید
خدا را شکر هماهنگی خوبی در تیم به وجود آمده است. خدا را چه دیدید شاید امسال آقای گل از استقلال باشد البته بازیکنان ما ابتدا دوست دارند تیم موفق باشد سپس به فکر موفقیت خود هستند.
همه تیم عالی کار می کنند
عصبی نبودم، در نیمه اول دوست داشتم هرچه زودتر به گل برسیم که خدا را شکر قاضی این کار را انجام داد. موضوع دیگری که باید بگویم این است که این روزها بازیکنان ما در شرایط خیلی خوبی قرار دارند. شما به عملکرد فروزان در این چند بازی نگاه کنید، محمد قاضی و سجاد شهباززاده فوق العاده کار کردند و همچنین آرش برهانی که در امر موقعیت سازی بسیار خوب عمل می کند. ما باید این روند را ادامه دهیم.
استقلالی ها شکرا!
از لطف هواداران ممنون هستم. وقتی نام مرا در استادیوم صدا می زنند از نظر روحی در شرایط خوبی قرار می گیرند. ما طرفداران خیلی خوبی داریم. این فصل از لحاظ بدنی در شرایط خوبی قرار دارم. امسال فقط می خواهم تمرین کنم تا با آمادگی بالا در مسابقات ظاهر شوم.

  ۳  
آی اسپورت
2014-09-07 14:20:22
نظر دهید
۳ نظر
-
يكشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۳۶
بگو شانسا
-
يكشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۴۷
تا چش و چال لنگی جماعت کور شه
-
يكشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۳۲
کرار کرار کرار کرار
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر