فهرست
صدا سیما و ممانعت با سه درخواست فدراسیون/ فدراسیون حاضر به پرداخت ۱۶۰ میلیارد هم شد
صدا سیما و ممانعت با سه درخواست فدراسیون/ فدراسیون حاضر به پرداخت ۱۶۰ میلیارد هم شد

صدا سیما و ممانعت با سه درخواست فدراسیون/ فدراسیون حاضر به پرداخت ۱۶۰ میلیارد هم شد

آی اسپورت- فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ برای قرارداد جدید حق پخش تلویزیونی سه پیشنهاد را به سازمان صداوسیما ارائه کردند که در هر سه مورد پاسخ رسانه ملی منفی بود.


شاید باور کردنی نباشد اما فدراسیون فوتبال در پیشنهادهای خود حتی حاضر به پرداخت رقم 160 میلیارد تومان به صداوسیما بوده ولی باز هم مدیران جعبه جادویی موضع مخالف گرفتند تا همه راه‌ها در جام جم به بن بست برسد.


سه پیشنهاد فدراسیون فوتبال به صداوسیما بدین شرح است:


1- پرداخت 160 میلیارد تومان از سوی سازمان صداوسیما به فدراسیون و سازمان لیگ فوتبال ایران برای حق پخش تلویزیونی مسابقات لیگ برتر فوتبال


2- پرداخت 160 میلیارد تومان از سوی فدراسیون فوتبال به سازمان صداوسیما در ازای واگذاری آگهی‌های 10 دقیقه قبل از بازی، 15 دقیقه میان بازی و 10 دقیقه بعد از پایان بازی


3- تامین آگهی تبلیغاتی زمان پخش مسابقات فوتبال توسط شرکت حامی تبلیغات محیطی سازمان لیگ فوتبال ایران


هیچ کدام از این سه پیشنهاد مورد قبول مسئولان صداوسیما واقع نشده و آنها اعلام کردند رقم 22 میلیارد تومان پیشنهاد اول و آخر آنها برای حق پخش تلویزیونی لیگ برتر در فصل 93 - 94 است.


این در حالی است که کفاشیان هفته گذشته به شدت از صداوسیما انتقاد و تاکید کرده بود که با این شرایط فوتبال ایران در سطح روستا می‌ماند. او همچنین گفته بود که ورود دوربین‌ها به ورزشگاه‌ها غیر قانونی است. حال با این شرایط باید دید که اختلاف فدراسیون فوتبال و صداوسیما تا چه زمانی ادامه خواهد داشت و آیا صداوسیما از موضع خود کوتاه می‌آید یا اینکه فدراسیون همانند گذشته مجبور می‌شود شرایط صداوسیما را بپذیرد.
  ۱۱  
آی اسپورت
2014-09-07 23:17:03
نظر دهید

۱۱ نظر
کاوه
يكشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۰۹
عزیزان، کلمه "ممانعت" یعنی "بازداشتن از کاری است" و آن مستلزم این است که عملی بصورت یک روال انجام میشده و از این پس از انجام آن عمل جلوگیری شده باشد. در این مورد بنظرم کلمه "مخالفت" صحیح تر بود..

البته بطور اجمالی ویرایش متن های سایت خیلی بهتر شده است. با احترام و تشکر
شهروند
يكشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۱۵
به افتخار دیکتاتوری رسانه میلی !!!!!
-
يكشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۲۰
من که جای کفاشیان بودم ، کلا هیچ دوربینی به استادیوم راه نمیدادم ، به هیچ فردی در فوتبال حق رفتن به برنامه های صدا و سیما نمیدادم ، کلا صدا و سیما رو بایکوت میکردم تا درامد صدها میلیاردی صدا و سیما از بین بره
به قول مدرس : حالا که باید برویم چرا به دست خود برویم
-
يكشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۱۷
من واقعا تا الان عمق فاجعه رو درک نکرده بودم. عملا داره میگه من همینقدر میخرم و حتی تو نمیتونی حق پخش رو نفروشی. من که امیدورام مردم باشگاه های خودشون و کفاشیان رو حمایت کنن و بعد از یه مدت دوباره این موضوع رو فراموش نکنن که صدا سیما داره حق باشگاه هاشون رو میخوره. چون واقعا زورشون به این دیکتاتور ها نمیرسه.
-
يكشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۲۹
ضرغامی حیا کن صدا و سیما رو رها کن
محجوب
يكشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۳۱
آقای عادل فردوسی پور تو که همش از حمایت فوتبال میزنی چرا وقتی پای صدا و سیما وسط میاد لال میشی؟
-
يكشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۹:۳۶
اینجاست که فردوسی پور باید خودشو به مردم ثابت کنه
Mohammed-R
يكشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳، ۲۱:۳۸
من به عنوان کسی که فوتبالا رو زنده از تلوزیون میبینه میگم فدراسیون باید پخش زنده رو تعطیل کنه...یا صدا و سیما چیزی که حق فوتبال هست رو میده یا میره بودجه هزار ملیاردیشو از جای دیگه تامین میکنه
بهنام
يكشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳، ۲۱:۵۸
عادل خان اگه راست میگه یه مسابقه اس ام اسی بذاره برای صدا و سیما ببین نتیجه چی میشه از نون خوردن می افتن
-
يكشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳، ۲۲:۲۶
پول فوتبال بدید
-
يكشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳، ۲۲:۵۳
قدرت دست کفاشیانه ولی از بس بی‌عرضه و بی‌جرأت هست کاری نمیکنه. عزیز من تو دوربین رو به ورزشگاه راه نده هیچ کسی نمیتونه کاری کنه چون اگه کار به فیفا بکشه فدراسیون رو تعلیق میکنه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر