فهرست
پلاتینی: فوتبال از حضور بلاتر رنج می‌برد !
پلاتینی: فوتبال از حضور بلاتر رنج می‌برد !

پلاتینی: فوتبال از حضور بلاتر رنج می‌برد !

آی اسپورت- میشل پلاتینی، رئیس یوفا عنوان کرد که فیفا از حضور سپ بلاتر رنج می‌برد و او تعجب نخواهد کرد اگر بلاتر 78 ساله برای انتخابات سال 2019 هم کاندید شود.

پس از اینکه بلاتر عنوان کرد که قصد دارد در انتخابات یوفا کاندید شود، با انتقادات شدیدی روبرو شد که بزرگترین منتقدش، میشل پلاتینی فرانسوی بود. بلاتر رقیبی در این انتخابات ندارد و برای بار پنجم نیز انتخاب خواهد شد. پلاتینی معتقد است که انتخاب دوباره بلاتر، به فوتبال صدمه خواهد زد.

او در مصاحبه با بیلد گفت: \"  من بزدل نیستم و ترسی از سپ بلاتر ندارم. قصد حضور در انتخابات فیفا را ندارم ولی در آینده این کار را خواهم کرد. فکر می‌کنم بلاتر نباید در انتخابات شرکت کند. وجهه فیفا به شدت صدمه خورده و حضور بلاتر این موضوع را بدتر خواهد کرد. فوتبال از این موضوع رنج می‌برد. شاید وولفگانگ نیرشبه بخواهد با بلاتر رقابت کند ولی فکر نمی‌کنم اتفاق خاصی رخ دهد. من دوست خودم، سپ بلاتر را به خوبی می‌شناسم و تعجب نخواهم کرد که او برای یورو 2019 هم کاندید شود. با سپ، هرچیزی امکان پذیر است.\"

پلاتینی سپس در رابطه با میزبانان بعدی جام جهانی گفت: \" از انتخاب قطر و روسیه ناراحت نیستم. دوست دارم جام جهانی در کشور‌هایی برگزار شود که قبلا میزبان نبوده اند بنابراین فکر نمی‌کنم انتخاب قطر، اشتباه بوده باشد.\"

  ۱  
آی اسپورت
2014-09-07 14:56:29
نظر دهید

۱ نظر
italy
يكشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۰۹
بی عرضگی پلاتینی واسه همگان آشکار شده.همگان پلاتینی را به بی کفایتی میشناسند.پلاتینی کسی است که واسه قدرت و شهرت هر کاری میکنداروپا دیگه نباید به پلاتینی اعتماد کنه.این داره به سپ پلاتر گیر میده میخواد خودشو نشان بده.پلاتینی و باتر دو رییس فاسد جهان فوتبال هستند باید این دو نفر کنار برن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر