فهرست
مایلی‌کهن: نظرخواهی کی‌روشی‌پور خودجوش نبود!
مایلی‌کهن: نظرخواهی کی‌روشی‌پور خودجوش نبود!

مایلی‌کهن: نظرخواهی کی‌روشی‌پور خودجوش نبود!

آی اسپورت- محمد مایلی کهن در گفت و گویی از علت اتهام مستقیمش به دایی درباره قمه کشی می گوید . این مصاحبه دیروز بعد ازظهر انجام شده اما مایلی کهن اصرار داشت آن را امروز منتشر کنیم!


این آقا!


اگر من گفتم که قمه کشی بعضی آقایان مرا تهدید می کند، علتش آن بود که این آقا در جلسه ای که با پروین، خادم و تعدادی از آقایان عنوان کرده بود که چند قمه کش برای گوشمالی مخالفانش استخدام می کند. من نمی گویم همیشه حق و حقیقت را می گویم اما در این مورد بخصوص فایل صوتی صحبت های ایشان موجود است. 22 بهمن روزنامه خبرورزشی و یکی دو جای دیگر بخش هایی از آن صحبت ها چاپ شده است. هیچ وقت این آقایان این مساله را تکذیب نکرده اند.


به تحصیلاتت افتخار کن


تا این لحظه کسی مرا در خیابان تهدید نکرده، ایشان هم به قول معروف به گفته خودش از این کارها ابایی ندارد. من نمی دانم که چرا ایشان نباید به تحصیلاتش در دانشگاه شریف افتخار کند و به جایش بگوید من فلان جا با قمه بزرگ شده ام! من جریان را می دانستم خیلی افراد دیگر مثل آقای خادم، گرشاسبی، ناظمی که در آن جلسه بودند هم از این موضوع خبر داشتند حتی در این جلسه عنوان شد که وزارت ورزش به خبرنگاران پول می دهد. در صورتی که کل پولی که به عنوان پاداش در مناسبت خاصی به خبرنگاران داده شده 5 میلیون بوده اما آقای رویانیان صدها میلیون به روزنامه ها پول داده بود.


محال است استعفا بدهد


من متاسفم که پرسپولیس شده \"هرسپولیس\"، متاسفانه اوضاع به گونه ای شده که هر نتیجه ای به دست آید محال است این آقا استعفا بدهد. او می خواهد اخراجش کنند تا باشگاه مجبور شود حق و حقوق 2 سال دیگر را پرداخت کند. من با اینکه حاضر نیستم قیافه اش را نگاه کنم، اما آنقدر پرسپولیس را دوست دارم که حاضر نیستم حتی با این آقا و مربیگری اش تیمم ببازد البته من آدم کینه ای نیستم و آنهایی که من را می شناسند می دانند که دوست ندارم حتی خاری به پای دشمنم برود. اما این آدم اینقدر نالوطی بازی درآورده و الفاظ بدی که مخصوص خودش است استفاده کرده که حتی دیگر نمی خواهم قیافه اش را ببینم.


از رحیمی تعجب می کنم


مایلی کهن در پاسخ به این سوال که آیا اگر خودش در پرسپولیس این نتایج را می گرفت در هفته هفتم استعفا می داد گفت: من حداقل تلاشم را می کردم تا شرایط بهتر شود. یک بازی پرسپولیس باخت این آقا یک ساعت دیرتر با لباس شخصی اش در تمرین حاضر شد در حالی که مدیرعامل باشگاه زودتر از ایشان سر تمرین حاضر می شود. مگر می شود میلیاردها تومان بگیری،( من راجع به زیرمیزی ها حرف نمی زنم)بعد تیمت که باخته است دیرتر از مدیرعامل سر تمرین حاضر شوی. من از آقای رحیمی تعجب می کنم، من آقای رحیمی را می شناسم ایشان کاربلد است، از رفقای خود من بوده است 20 سال مدیرکل استان اصفهان و 20 سال رئیس فدراسیون هندبال بوده است چطور اجازه می دهد مربی دیرتر در تمرینات حاضر شود؟ یعنی این آقا حاضر نیست با میلیاردها پولی که گرفته دو ساعت سر تمرین تیمش حاضر باشد. با این روش باید به کی روش حق دهیم که سالی 80 روز فقط در ایران است و زمانی که می آید استادیوم موقع بازی خوابش می برد.


ماجرای 2000 دلار کی روش


آقای کی روش قبل از جام جهانی در یک جلسه اعضای کادرش را دو نفر دو نفر به اتاق دعوت می کرده و به آنها نفری 2000دلار می داده که یکی از مربیان ایرانی به دلیل اینکه از فدراسیون حقوق می گرفته، از پذیرفتن این پول سرباز می زند. من اسم این شخص را نمی آورم. اما کی روش از ترس اینکه این موضوع به فدراسیون انتقال داده نشود آرام آرام این آدم را از کادرش دور می کند و در نهایت او را کنار می گذارد.


نظرخواهی آقای کی روشی پور


آقای کی روشی پور این هفته در برنامه اش برای ماندن کی روش نظرخواهی گذاشت، به نظر شما این مسائل خودجوش است؟ من که فکر نمی کنم.


درخواست تجدید نظر دادم


من نگفته بودم که می خواهم بروم زندان گفتم تا الان تصمیمی نگرفته ام. معمولا از آن آدم هایی هستم که حرفی می زنم زیرش نمی زنم. باجناقم وکیل است که من این بار اصلا از او نخواستم که کار من را برعهده بگیرد چون فکر کردم شاید از همان اول بخواهد برایم درخواست نظرخواهی کند اما با اصرار دوستان، اقوام، همکاران و رئیس سابقم روز چهارشنبه درخواست تجدید نظر دادم . البته دیگر این را نمی دانم که تجدیدنظر تبدیل به جریان دیگری شود یا درآخر حکم زندان تایید شود.
  ۱۴  
آی اسپورت
2014-09-07 15:04:09
نظر دهید

۱۴ نظر
سامیار
يكشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۲۴
مایلی بترس، بترس ، بترس از اون دنیا. چندش آورترین آدمی هستی که تو ورزش دیدم. دایی قمه کشی می کنه؟ مردک بی آبرو! علی دایی از روی عصبانیت چیزی گفته حالا تو باید الان خشتکت رو پرچم کنی؟ ننگ به تو که به درخت افتاده تبر می زنی. ننگ.
6666
يكشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۳۷
gomsho-baba...riakartarin-adame-ruye-zamini-to
-
يكشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۳۹
مایلی قیام کن حمایت میکنن
-
يكشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۴۸
لنگ فاسدترین تیم دنیا
ناصری
يكشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۱۱
سامیار جان هنوز به منش مافیای فوتبال یعنی دایی اعتقاد داری؟ کسی که با پول داوران رو می خره و از طریق کارچاق کن هاش سکوها رو ارزش دفاع کردن داره؟
ارشیا
يكشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۱۴
به حرفای این روانی توجه نکنید ، کلا خداوند او را از همه چیز تعطیل و محروم کرده . واقعا چندش آورترین موجود روی زمین هست .
-
يكشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۹:۰۴
کویتی پور پیشرفت کرده شده کی روشی پور
-
يكشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۹:۲۸
حرفات همه حساب بود .ادمایی که شک دارن کافیه یکبار اون فایل صوتی رو گوش کنن تا بفهمن تحصیلکرده فوتبال ما از چه قماشیه.تعصب به پرسپولیسم که در حد صفر.مشتهای گره کردشو بعد از برد. سایپا مقابل پرسپولیس مقایسهکنید ا بازیکنای خارجی که به ظاهر هیچ تعصبی ندارن ولی به احترام تماشاچیا از شادی پس از گلزنی به تیم سابقشون خودداری میکنن
-
يكشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۹:۳۳
آخه عقلتونو به کار بندازید. اصلا دایی بد ترین آدم دنیا هم باشه نمیاد تو جلسه ی علنی بگه قمه کش استخدام میکنم!! اصلا در شان همچین آدمی هست؟؟!! بعدشم شما آدم عاقل شما علیه امثال مایلی کهن که نزده می رقصن قمه کش استخدام میکنی؟؟!! نه خیر میری شکایت میکنی تا مثل حالا به حبسس محکوم بشه! آقای مایلی کهن شما فعلا 90 روز حبست به جرم نشر اکاذیب رو برو بعد حرف بزن
آقای
يكشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳، ۲۰:۵۹
کی روشی پور
-
يكشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳، ۲۲:۰۴
بابا اسم این چی هست علی دایی؟ علی کارتی؟علی لابی؟ آقا قلدره؟ علی قمه کش؟ یکی بمن بگه اسمش چیه؟
مجید
دوشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۳، ۰۰:۰۹
صحبتهایش بیانگر عمق کینه و حسادت و دشمنی ایست. نگاه او به دنیا به زندگی به دیگران از همین منظراست. من نمیدانم خانواده اش چگونه او را تحمل میکنند؟ هر سال با یکی مشکل داردو جدیدا با فردسی پور به مشکل برخورده است !!؟. ادای ادمهای ارزشی را هم در میاورد اما او اصلا بویی از ارزش نبرده ! در وجود او راستی --صداقت -- گذشت - احترام به شخصیت دیگران-- ادب اجتماعی- جایی ندارد به راستی ارزشها مگر اینها نیستند؟آدمهای کینه ایی اگر فضا پیدا کنند میشوند همان آدمخوارهایی که اسمشان داعش است ! وجود ممد مایلی پراست از عقده و حقارت ! یک مازوخیست(خودازار) به تمام معنا ! کسی که هنگام صحبت تعفن در فضا می پراکنه! بابا تو اینه یه کم به خودتت نگاه کن!؟ لااقل حرمت ریش سفیدات را خودت نگهدار
گیله مرد همشهری
دوشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۳، ۰۰:۱۸
روزی سیر طعنه زد به پیاز که تو مسکین چقدر بدبویی۰۰۰۰۰
از این فوتبالی که داستان دنباله دار و چندش آور تبانی، تقلب، زیرآبزنی و.... توش تمامی نداره و بوی گندش هوای ورزشگاه‌هارو آلوده کرده بیش از این انتظار نمیره. حالا حاجی مایلی خودشو پاک و منزه میدونه، غافل از اینکه مردم همه چی رور می‌فهمن و با جانماز آبکشی حاجی خام نمیشن . حاجی خودت هم آلوده همین فوتبالی هستی که از پول بیت المال براش هزینه میشه . راستی پول قراداد یک فصل حاجی مایلی ( اگه با اون سابقه درخشانش تیم بهش بدن) حقوق چند سال یک کارگر یا کارمند متوسط این مملکته؟ ۱۰ سال؟! ۲۰ سال؟! یا بیش از ۳۰ سال ؟!!
مشروح
دوشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۳، ۰۳:۲۶
من نمی دونم چرا زمانی که استیلی سرمربی پرسپولیس بود و علی دایی عرصه را بر او تنگ کرده بود چرا مایلی کهن آن موقع ساکت بود و از استیلی دفاع نمی کرد؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر