فهرست
اتفاق ویژه در بازی پرسپولیس:نوری نمی خواست از زمین بیرون برود!
اتفاق ویژه در بازی پرسپولیس:نوری نمی خواست از زمین بیرون برود!

اتفاق ویژه در بازی پرسپولیس:نوری نمی خواست از زمین بیرون برود!

آی اسپورت – محمد نوری کاپیتان پرسپولیس  در دقیقه 62 و زمانی که تیمش با یک از تراکتورسازی جلو بود از  سوی دایی تعویض شد تا افشین اسماعیل زاده جوان جایش رابگیرد.بعد از شکست پرسپولیس بسیاری این تعویض را اشتباه بزرگ دایی دانستند چرا که برخی کارشناسان بر این باورند که اگر نوری در زمین می ماند با استفاده از تجربه اش می توانست به  تیم خود کمک کند و در بازی کنترلی عنصری  کارامد باشد و در تنظیم ریتم  بازی تیمش  به کمک دایی بیاید.اتفاقا دایی  هم در مصاحبه بعد از بازی به این نکته معترف شد که  شاید اگر نوری را در زمین نگه می داشت برنده می شد  و شاید هم این اتفاق نمی افتاد.
به هرحال تعویض نوری کم  سر و صدا نداشت اما مهمترین اتفاق مربوط به این تعویض جایی بود که وقتی تابلوی داور چهارم بالارفت و کنار عدد 15 سبز رنگ عدد 14 قرمز رنگ دیده می شد  نوری متعجب و ناراحت شد؛ آنقدر که قصد نداشت از زمین بیرون برود و همبازیانش او را راضی کردند تا از زمین بیرون برود.جالب اینکه وقتی نوری به تارتان کنار زمین رسید دایی با او در حال صحبت بود اما کاپیتان قرمزها بدون اینکه به حرف های دایی گوش کند  راه خودش را رفت و روی نیمکت نشست.نوری قبل ازاینکه روی نیمکت بنشیند  با ناراحتی با یکی از نیمکت نشینان صحبت می کرد و از حرکات دست او  مشخص بود چقدر عصبانی و ناراحت است.
این بازیکن روی نیمکت هم چهره ای برافروخته داشت اما در مصاحبه بعد از بازی گفت  اگر تا آخر فصل هم نیمکت نشین باشد اعتراضی نمی کند.البته او در مصاحبه ای دیگر گفت بهترین بازی اش را طی ماه های اخیر برای تیم خود انجام داده تا به صورت غیر مستقیم تعویض دایی را زیر سوال ببرد.
  ۶  
آی اسپورت
2014-09-07 23:09:45
نظر دهید

۶ نظر
مهدی
يكشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۰۵
نمیخواست تعویضش کنن....؟؟؟
اینا رو از کجاتون درمیارید. خوبه این بازی رو پخش مستقیم میکنن و مردم میبینن.مگر نه که دیگه....!
ToRnAdO
يكشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۳۸
خودش گفته اگه تا آخر فصل هم بشینم بیرون حرف نمیزنم بعد شما متوهم ها دارید واسش حاشیه درست میکنید..آی اسپورت راستشو بگو چی میزنی؟؟؟
بهرام
يكشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۹:۴۲
علی دایی همه چیز را بگذارد کنار ببیند آیا وقتی نوی در زمین هست شکست می‌خورد یا پیروز می‌شود؟! تا اینجا با حضور نوری پرسپولیس پیروز بوده و وقتی از بازی بیرون آمده پرسپولیس هم میانه میدان را به کلی به حریفش تقدیم کرده...
متر یک هافبک طراح گل زنی نیست و وظیفه اصلی ایشان دقیقا طراحی و مدیریت حرکات ترکیبی تیم هست که در نبودش درست انجام نمی‌شود.اینکه نوری موقعیت گل را به آسمان می‌زند نمی‌تواند عامل درستی برای تعویضش باشد چون وظیفه او چیز دیگریست.
-
يكشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳، ۲۰:۱۹
نوری به درد دسته سه هم نمی خوره هافبک طراحی که یه پاس ساده نمی تونه بده
4444
يكشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳، ۲۰:۵۱
تورنادم کله گچی از همان حرفش که گفته تا اخر فصل هم نیمکت نشین بشم حرفی نمیزنم.میشه اسطنباط کرد حرف نویسنده این مقاله کاملا صحیح بوده است.یک کم به اون مغز گچیت فشار بیار که یک کم حافظه ات کار کنه
-
يكشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳، ۲۱:۵۸
چرا از کتک زدن هوادار پرسپولیس در تمرین ، بوسیله لیدر علی دایی مطلبی نمینویسید یادتون هست 2 سال پیش برای قلعه نوعی چه قشقرقی بپا کردید و برنامه 90 چند برنامه در آن رابطه درست کرد اگه بی طرف هستید چرا مطلبی نمینویسید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر