فهرست
مدافع محبوب کی‌روش در لیست خرید برانکو!
مدافع محبوب کی‌روش در لیست خرید برانکو!

مدافع محبوب کی‌روش در لیست خرید برانکو!

آی اسپورت - در سال‌های گذشته برانکو ایوانکویچ همواره به دنبال راهی برای جذب مرتضی پورعلی گنجی بود. مدافع شمالی و کم اشتباهی که از جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۵ در کنار تیم ملی حضور دارد و بازی‌های خاطره انگیزی از او در ذهن هواداران به فوتبال باقی مانده است.

برانکو در پی آن بود که مرتضی را در فصل پانزدهم به لیست تیمش اضافه کند که این اتفاق رخ نداد. با این حال، طی دو فصل گذشته نیز، نام این بازیکن که محبوبیت خاصی نزد کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی داشت، در لیست خرید برانکو بود، ولی پورعلی گنجی می‌خواست خارج از کشور به فوتبالش ادامه بدهد.حالا شایعه شده برانکو از حالا به دنبال جذب این بازیکن است تا خط دفاع قدرتمندی را برای فصل آینده در پرسپولیس بسازد. مرتضی در حال حاضر، مدافع تیم العربی قطر است. باید دید این بار، چنین شایعاتی صحت دارد یا نه و از سوی دیگر، آیا پورعلی گنجی می‌خواهد بار دیگر به فوتبال ایران برگردد؟

۲۱ ۳  
آی اسپورت
2019-04-15 14:58:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
فرهاد
دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸، ۱۵:۳۲
پولهای مفت بیت المال فعلا در کیسه بیت المال برای این مافیایی ها باز است
۵ ۲
shl
دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸، ۱۶:۱۸
قربون پولهای خصوصی فولاد مباركه برم اونا كه بیت المال نیست اصلا ما كه خودمون از سامانه هواداریمون ارتزاق میكنیم نه از عرق جبین گارگران فولاد مباركه كه پول بیت المال هم هست دولت یه هزار تومنی به ما نمیده ولی پول مفت بیت المال بدون سرو صدا و بدون زحمت نصیب شما میشه
فرهاد
دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸، ۱۹:۱۰
عرق جبین کارگران فولاد حقوق دارد که می گیرند دود و بیماریهای فولاد و ذوب اهن تو حلقوم مردم اصفهانه باید 100 برابر خرج مردم اصفهان کنند سامانه هواداری 4 روزه راه افتاده جوجه این 40 سال از کجا ارزاق می کردید تازه مگه پرسپولیس چند تا هوادار دارد که بخواهد از سامنه درامد کسب کند اگه سامانه درامد دارد چرا برانکو شکر می خورد که 11 ماهه حقوق نگرفتیم؟ چرا همه اش اویزان دولتید در وزارت مثل گداها کاسه دستتونه .
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر