فهرست
کی‌روش علیه نایکی؛ کارشان جنایت بود
کی‌روش علیه نایکی؛ کارشان جنایت بود

کی‌روش علیه نایکی؛ کارشان جنایت بود

آی اسپورت - سرمربی تیم ملی فوتبال ایران تحریم تیم ملی توسط کمپانی نایکی را جنایت علیه فوتبال دانست. به گزارش خبرگزاری دولتی روسیه (تاس)، کارلوس کی‌روش در آستانه نخستین بازی گروه B جام جهانی ۲۰۱۸ برابر مراکش که ساعت ۱۹:۳۰ جمعه هفته جاری در ورزشگاه سن پترزبورگ برگزار می‌شود درباره قطع همکاری کمپانی نایکی با تیم ملی فوتبال ایران پیش از آغاز جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه گفت: «تیم ملی فوتبال ایران با شرایطی که در آن قرار گرفت مشکل تجهیزات دارد که چیزی فراتر از غیر استاندارد است. می‌خواهم بگویم که تحریم تیم ملی فوتبال ایران توسط نایکی جنایت علیه فوتبال است. بازیکنان و کادر فنی از این شرایط بسیار ناامید هستند. این مسئله پنهانی نیست که تجهیزات از قیمت بالایی برخوردار هستند و موضوع جذب شرکت جدیدی با مشکلات کاملی به ویژه در بخش مالی مواجه است.»

سرمربی تیم ملی گفت: «فدراسیون فوتبال ایران در این رابطه با فیفا مکاتبه کرده است و روی کمک آنها پیش از شروع نخستین بازی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه حساب می‌کنیم. باز هم تاکید می‌کنم تعویض تجهیزات چند روز پیش از آغاز این رقابت‌ها به اندازه کافی دردسرساز است. بعضی از بازیکنان تیم برای تهیه کفش مجبور شدند به فروشگاه بروند. برخی‌ها از دوستان خود خواستند تا در این شرایط به آنها سریع کمکی کنند. فقط یک چیز را با اطمینان به شما می‌گویم که مشکلی برای بازی نخواهیم داشت.»

۷۹ ۳  
آی اسپورت
2018-06-13 10:19:00
نظر دهید

۳ نظر
خوزستانی
چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷، ۱۰:۴۵
وقتی که از دوران کودکی شعار مرگ بر آمریکا را در ذهن ما به زور گنجانده اند
وقتی که شب و روز رسانه میلی شده گفتن خبرهای منفی از آمریکا
وقتی نماینده های مجلس پرچم یک ملت را آتش میزنند در حالیکه فرزندان ناپاکشان در کابارههای آمریکا عیاشی میکنند
انتظار چه چیزی از آمریکا دارید آقای کیروش ؟
شمایی که بیشترین سود را از مرگ بر آمریکا در داخل از همین جاهلان میبرید
۷
بی طرف
چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۰۶
زنننننده باد فرمانده
حرف حساب
پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷، ۰۲:۵۷
باز هم کیروش گوشه ای از هنر لمپنیسم و شومنیسم خودش رو نشون داد! در حالیکه مدام چپ و راست از نایک ایراد میگیره که خودش کفش و لباس نایک به تن داره و حاضر نیست عوض کنه! جالبه که ادعا کرده اینها رو خریدم! اگه خریده بودی و اگر واقعا به نایک انتقاد داری که راحتتر میتونیستی حداقل تو جام جهانی از کفش استفاده نکنی! هرچند حرف ما به گوشش نمیرسه ولی اینو گفتم که فکر نکنه همه دراز گوش هستند!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر