فهرست
دل بوسکه:به درخشش منیر بسیار امیدوارم/پیکه را بخاطر حفظ سلامتیش دعوت نکردم
دل بوسکه:به درخشش منیر بسیار امیدوارم/پیکه را بخاطر حفظ سلامتیش دعوت نکردم

دل بوسکه:به درخشش منیر بسیار امیدوارم/پیکه را بخاطر حفظ سلامتیش دعوت نکردم

آی اسپورت - بیسنته دل بوسکه مربی تیم ملی اسپانیا روز گذشته در برنامه \"Partido Partido \" شبکه deporte quatro در مورد علت دعوت از منیر الحدادی به تیم ملی و نیز جایگاه ایکر کاسیاس در تیم ملی اسپانیا صحبت کرد.

وی گفت : \" این یک تصمیم بسیار حیاتی و ویژه برای ما بود. این کار را نکردیم بدین خاطر که مبادا منیر روزی برای تیم ملی مراکش بازی کند.سلادس او را برای تیم زیر 21 ساله ها انتخاب کرده بود و در این هفته ها بازی های او را زیر نظر داشتم.

او در فرم خوبی قرار دارد و خیلی به او امیدوارم و روی او حساب باز کرده ام.از منیر دعوت کردم چرا که هم آماده بود و هم اینکه در کمپ تیم های ملی حضور داشت\"

دل بوسکه در مورد عدم دعوت از پیکه گفت : \" پیکه به من زنگ زد و گفت که از ناحیه کمر مشکلاتی دارد؛ با این حال به من گفت که دوست دارد به تیم ملی کمک کند. او را می شناسم. بازیکن متعهدی است.

اما سلامتی پیکه برای من مهمترین مساله بود. به همین خاطر او را دعوت نکردم.در بارسلونا می گویند که او مشکلی ندارد. نمی خواهم اینگونه تصور کنم که فشاری از جانب باشگاه روی اوست\"

سرمربی موفق تیم ملی اسپانیا در مورد کاسیاس نیز اشاره کرد : \" می دانم مقابل مقدونیه چه کسی درون دروازه قرار می گیرد اما ترجیح می دهم فعلا در این مورد چیزی نگویم.ایکر یک سال و نیم است که در وضعیت مناسبی قرار ندارد.برای کاسیاس، از دست دادن وجهه اش در میان هواداران، خیلی بیشتر از فیکس نبودن در تیم باشگاهی اش یا تیم ملی دردناک است.

دوست ندارم علیه این حس مشترک موضع بگیرم. دخه آ یکی از دروازه بانان آینده دار ماست که در این چند سال، به خوبی پیشرفت کرده است.او یکی از بهترین جایگزین های ما در پست دروازه بانیست.\"

.

     
آی اسپورت
2014-09-07 19:09:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر