فهرست
عکس:نسل 95 بارسلونا،نوابغی که در راهند
عکس:نسل 95 بارسلونا،نوابغی که در راهند

عکس:نسل 95 بارسلونا،نوابغی که در راهند

آی اسپورت - این اسامی را به خاطر بسپارید. لاماسیا هنوز زنده است : سرخی سامپر - آلخاندرو گریمالدو - ساندرو رامیرس - منیر الحدادی و فرانک بانیاک. اینها بازیکنان پرورش یافته لاماسیا، متولد سال 1995 هستند. مشهور به نسل منیر.

بازیکنان با استعدادی که بسیاری از کارشناسان کاتالانی، آینده درخشانی برایشان پیش بینی می کنند. تاکنون منیر - ساندرو و سامپر توانسته اند در ترکیب تیم اول باشگاه حضور یافته و چشم ها را به خود خیره کنند.

با آمدن لوئیس انریکه به بارسلونا و شجاعت او در استفاده از جوانان، پیش بینی می شود که به تدریج نسل 95 در تیم اول بارسلونا حضور پررنگ تری داشته باشند.

پس از افول نسل درخشان ژاوی و اینیستا، حالا هواداران کاتالان ها امیدوارند تا با جایگزینی نسل 95، آنها بتوانند بارسا را به روزهای درخشان خود در اروپا بازگردانند.


  ۸  
آی اسپورت
2014-09-07 17:48:40
نظر دهید

۸ نظر
اعتماد به نفستونو
يكشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۳۵
....
-
يكشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۹:۱۸
خخخخخخخخخخخخخخخخخخ
-
يكشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳، ۲۱:۰۳
سوخته هاى زیر این خبر رو ! شما حتما اسم این بازیکن ها رو به یاد داشته باشید ! اینا همونایى هستند که تو آینده ى نزدیک مى خوان خرید هاى گرون قیمت رئال رو به پشم تبدیل کنن ،..
على
يكشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳، ۲۱:۰۶
زنده باد لاماسیا ، بزرگترین عقده ى تیم دیکتاتورى فرانکو
مقداد
يكشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳، ۲۱:۰۷
سانتیگو خفه کن هاى آینده
رضا
يكشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳، ۲۱:۰۸
افرین به این باشگاه بزرگ که با داشتن بهـترین مدرسه فوتبال جهـان آینده بسیارى از نوجوان ها رو روشن مى کنه و البته حرص خیلى ها هم در میاره :) سوزش !!!
ِیوهان کرایوف
يكشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳، ۲۳:۳۶
از سمت چپ سومی ادگار یک مدافع وسط باقابلیت بازی در پست مدافع کنار و هافبک تدافعی بازیشو ببینید متعجب میشید نسل 95 خیلیشون با انریکه بودن وهمونطور که گواردیولا یک نسل لاماسیا رو به اوج رسوند انریکه هم همین کارو میتونه بکنه.
جواد
يكشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳، ۲۳:۵۲
نسلو باش :)))
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر