فهرست
میراندا:اتلتیکو غیبت کاستا و کورتوا را حس نخواهد کرد
میراندا:اتلتیکو غیبت کاستا و کورتوا را حس نخواهد کرد

میراندا:اتلتیکو غیبت کاستا و کورتوا را حس نخواهد کرد

آی اسپورت - میراندا، مدافع برزیلی تیم اتلتیکو مادرید در چند فصل اخیر نقش بسیار مهمی در موفقیت های این تیم داشته است. هواداران فوتبال، هنوز گل برتری اتلتیکو در فینال کوپا دل ری سال 2013 در مقابل رئال مادرید را که توسط او زده شد؛فراموش نکرده اند.

وی با وجود شایعاتی مبنی بر ترک اتلتیکو،امسال هم در این تیم ماندنی شد. او در مصاحبه ای گفت : \"اتلتیکو برای رقم زدن یک فصل خوب دیگر به خوبی آماده شده است.امسال هم می توانیم به کسب جام امیدوار باشیم.

می خواهیم برای موفقیت اتلتیکو هر کاری که نیاز باشد را انجام دهیم.تا بدین لحظه خوشبختانه جام های زیادی با اتلتی بدست آورده ام. از همه مسئولان تیم بدین خاطر که شرایط لازم برای این امر را فراهم کرده اند متشکرم\"

وی ادامه داد : \" برای من و خانواده ام بهترین تصمیم این بود که امسال هم در اتلتیکو بمانم. دوست نداشتم به تیم دیگری بروم و خوشحالم که باز هم زیر نظر سیمئونه کار می کنم.

شک نداشته باشید که امسال هم سعی می کنیم موفقیت های سال گذشته را تکرار کنیم.بازیکنان خوبی از جمع ما جدا شده اند و در عوض، جایگزین های خوبی نیز به تیم ما آمده اند. بازیکنان بزرگی که اجازه نمی دهند نبود کاستا،ویا و کورتوا به چشم بیاید\"


     
آی اسپورت
2014-09-07 18:15:39
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر