فهرست
دفاع روی هاجسون از حمله لفظی خود به یک خبرنگار
دفاع روی هاجسون از حمله لفظی خود به یک خبرنگار

دفاع روی هاجسون از حمله لفظی خود به یک خبرنگار

آی اسپورت - انگلستان در اولین بازی خود پس از جام جهانی در ومبلی، یک پیروزی خفیف 1 - 0 را در مقابل نروژ بدست آورد. با این وجود شیوه بازی این تیم و عدم توانایی این تیم در خلق موقعیت های 100 درصدی گل، باعث شد تا خبرنگاران انگلیسی به شدت از روی هاجسون مربی تیم ملی انگلستان انتقاد کنند.

سه شیرها در مقابل نروژ، تنها دو شوت داخل چهارچوب داشتند. هاجسون که پس از این بازی، در واکنش به انتقاد یکی از خبرنگاران، او را مورد حمله لفظی قرار داده بود؛ در دفاع از خود گفت : \" همه ما سعی می کنیم تا به تعهداتمان عمل کنیم. بازیکنان من، انسان هایی بالغ هستند . گاهی در تمرینات به آنها دشنام می دهم. آنها که بچه نیستند.الان سال 2014 است و همه فحش می دهند.

من هیچ منظور بدی نداشتم و همیشه از این الفاظ در زندگی روزمره ام استفاده می کنم. من حتی گاهی به همسرم هم دشنام می دهم. ما در چه دنیایی زندگی می کنیم؟ شما به ریز جزئیات دقت می کنید تا مرا بکوبید. \"

وی ادامه داد : \" من یک مربی فوتبالم و در همه جای دنیا مربیگری کرده ام و به شما می گویم که این یک اتفاق معمول است. گاهی لغتی بهتر از یک فحش به ذهنتان نمی آید. همیشه سعی می کنم در جایی که باید، از این الفاظ استفاده کنم و انتظار دارم که افراد بالغی که در اطراف من هستند این موضوع را درک کنند و با آن کنار بیایند \"

  ۲  
آی اسپورت
2014-09-07 19:41:26
نظر دهید
۲ نظر
خراب مورینیو
يكشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳، ۲۰:۱۷
به نظرم توی انگلیسی که یچه 11 ساله پدر میشه ... فحش چیز آنچنان بدی نباید باشه !!!!!!!!
-
يكشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳، ۲۲:۲۷
خفه شو دیگه خرابه ی مورینیو
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر