فهرست
راکیتیچ:سوارس دیگر کسی را گاز نمی گیرد/زلاتان بهترین مهاجم دنیاست
راکیتیچ:سوارس دیگر کسی را گاز نمی گیرد/زلاتان بهترین مهاجم دنیاست

راکیتیچ:سوارس دیگر کسی را گاز نمی گیرد/زلاتان بهترین مهاجم دنیاست

آی اسپورت - ایوان راکیتیچ ستاره کرواتی که در این تابستان، از سویا به بارسلونا پیوسته، امروز در مصاحبه ای ادعا کرد که لوئیس سوارس دیگر هیچ فوتبالیستی را حداقل در دوران حضورش در بارسلونا گاز نخواهد گرفت.

سوارس در حال حاضر مشغول گذراندن محرومیت 4 ماهه اش از سوی فیفا بخاطر گاز گرفتن جورجو کیه لینی مدافع تیم ملی ایتالیاست.

راکیتیچ گفت :\" سوارس بازیکن بزرگیست و او به ما گفته است که دیگر هرگز چنین حرکتی را از سوی او در آینده شاهد نخواهیم بود.\"

وی در مورد شرایط این روزهایش در بارسا گفت : \" من به بارسلونا آمدم تا از فوتبال لذت ببرم.به اینجا آمده ام تا به سختی تلاش کنم و بهترین عملکردم را برای بارسا به نمایش بگذارم.می خواهم به بارسا کمک کنم تا به موفقیت های بیشتری برسد.

در تیم ما بازیکنان بسیار بزرگی حضور دارند. هر روز که به تمرین می روم؛ لبخند به لب دارم و از تمرین کردن در بارسلونا لذت می برم. فکر می کنم اینکه شما از حضور در تیمی لذت ببرید؛ مساله بسیار مهمی باشد\"

راکیتیچ در مورد قرعه بارسا در لیگ قهرمانان گفت : \" در گروه آسانی قرار نداریم. پاری سن ژرمن، سخت ترین رقیب ماست و آژاکس و آپوئل نیز حریفان راحتی نیستند.پاری سن ژرمن زلاتان را دارد. شاید او بهترین مهاجم دنیا باشد. زلاتان سعی می کند حتما به ما گل بزند. امیدوارم به عنوان تیم اول از گروهمان صعود کنیم\"

     
آی اسپورت
2014-09-07 20:50:13
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر