فهرست
پرز: پوگبا را می‌خواستیم ولی نیمار؟
پرز: پوگبا را می‌خواستیم ولی نیمار؟

پرز: پوگبا را می‌خواستیم ولی نیمار؟

آی اسپورت - شب گذشتنه دومین نشست بین فلورنتینو پرز و اعضای رسمی باشگاه رئال در برنابئو برگزار شد. در جلسه ای که در مورد مسائل مختلفی صحبت شد، توجه و علاقه عمومی به خریدهای تابستانی و برنامه های باشگاه در نقل و انتقالات بود. رئال تابستان امسال شش بازیکن را جذب کرد ولی در به خدمت گرفتن پل پوگبا از منچستر ناکام ماند.

فلورنتینو پرز در این رابطه به اعضای باشگاه گفت:« همانطور که می دانید ما سخت به جذب یک ستاره فرانسوی علاقه مند بودیم ولی در نهایت نشد. ما چند سال هر کاری برای جذب روبرت لواندوفسکی هم کردیم ولی بایرن در نهایت راضی به واگذاری ستاره اش نشد. در مورد پوگبا هم شرایط مشابه است. آنها بند فسخ ندارند و این کار را مشکل می کند. وقتی باشگاهی حاضر به مذاکره نمی شود، دیگر هیچ راهی برای جذب بازیکن موردنظرتان ندارید.»

پرز در مورد جذب نیمار و کیلیان امباپه گفت:« نیمار بیشتر کار رسانه ها بود و ما از ابتدا پیشنهادی به پی اس جی ندادیم ولی قطعا به کیلیان امباپه علاقه مندیم ولی جذب او در کوتاه مدت امکان پذیر نیست.»

رئیس رئال در مورد خریدهای تابستانی تیمش گفت:« ما بازیکنان بسیار خوبی جذب کرده ایم که در راس شان ادن هازارد قرار دارد. او بهترین بازیکن لیگ برتر بود. فصل گذشته مشکل اصلی ما ذهنیت بازیکنان بود نه رفتن یک بازیکن(رونالدو). پس از چند سال موفقیت آمیز، بازیکنان اشباع شده بودند و امسال فرصت خوبی برای جبران داریم. 9 بازیکن ما در جمع نامزدهای توپ طلا بودند و همین حالا ارزش تیم ما 1200 میلیون یورو برآورد شده است.»

۱    
آی اسپورت
2019-09-12 17:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر