فهرست
رضایت هواداران اوساسونا از نکو در شب شکست مقابل آلاوس
رضایت هواداران اوساسونا از نکو در شب شکست مقابل آلاوس

رضایت هواداران اوساسونا از نکو در شب شکست مقابل آلاوس

آی اسپورت - اوساسونا در سومین هفته از رقابت های دسته دوم اسپانیا شب گدشته در ال سادار، با نتیجه 3-1 مغلوب میهمانش دپورتیوو آلاوس شد. شکست سنگینی که به مذاق هیچ یک از هواداران این تیم خوش نیامد.

خوان فران پرس یکی از هواداران متعصب اوساسونا در وبلاگ خود می نویسد : به جهنم دسته دو خوش آمدید. سه هفته از مسابقات گذشته و ما طعم انواع بستنی ها را هم چشیده ایم. در هفته اول بردیم؛ هفته دوم مساوی کردیم  و  این هفته هم که در خانه به آلاوس باختیم.

اما جای نگرانی نیست. هنوز زمان زیادی برای بازسازی تیم باقیمانده و می توان با تعمق بیشتر نسبت به این شکست، نقاط ضعف را پوشش داد.

در دسته دوم جای نفس کشیدن ندارید. مسابقات به هیچ دلیلی تعطیل نمی شوند. 42 هفته سخت را باید پشت سر بگذاری تا به دروازه های افتخار برسی. نه بخاطر لیگ قهرمانان و نه بخاطر بازی های ملی، بازی های این دسته متوقف نمی شوند. جهنمی است برای خودش.

برای اوساسونا که عادت داشت تا با بزرگان اسپانیا مصاف کند امسال تنها کوپا دل ری شانسی است برای مقابله با چنین تیم هایی.....

فران پرس در گوشه ای از تحلیل خود نسبت به بازی دیشب، از نکونام نیز یاد کرده است.

او می نویسد : \" به اعتقاد من، زوج نکونام و مرینو در وسط زمین اوساسونا، یک زوج کامل بود و برای قرمزها حکم جواهر را داشتند.اگر میگل، تورس و سیسی هم مثل این دو نفر بازی می کردند و یکساعت دیر به فکر خوب بازی کردن نمی افتادند؛ شاید نتیجه بهتری رقم می خورد.

اما اینجا دسته دو است. اگر حریف ببیند که در حال غرق شدن هستی، امان نمی دهد و غرقت می کند. متاسفانه تیمی که دیروز در حال غرق شدن بود اوساسونا نام داشت و آلاوس هم تیم بی رحمی بود.\"


  ۱  
آی اسپورت
2014-09-08 02:35:42
نظر دهید

۱ نظر
sarvare long
دوشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۳، ۰۳:۱۷
لنگ هم این اوساسونارو می تونه ببره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر