فهرست
پلاتینی: اگر ریبری برای فرانسه بازی نکند، سه بازی محروم می شود
پلاتینی: اگر ریبری برای فرانسه بازی نکند، سه بازی محروم می شود

پلاتینی: اگر ریبری برای فرانسه بازی نکند، سه بازی محروم می شود

آی اسپورت- میشل پلاتینی، رئیس یوفا، اعلام کرد اگر فرانک ریبری از حضور در تیم ملی فرانسه سر باز بزند، او را برای سه بازی محروم خواهد کرد.

ریبری که به دلیل مصدومیت، رقابت های جام جهانی 2014 را از دست داد، به تازگی از بازی های ملی اعلام بازنشستگی کرد. با این وجود، پلاتینی ادعا کرد که تصمیم ریبری برای بازنشستگی، خارج از اختیار اوست و دیدیه دشان، سرمربی تیم ملی فرانسه، باید در این زمینه تصمیم نهایی را بگیرد.

پلاتینی به نشریه بیلد گفت:\" این تصمیمی نیست که بازیکنان به تنهایی بتوانند بگیرند؛ اینکه خواهند برای تیم ملی بازی کنند یا نه. این تصمیم مربی است. اگر بین لام و لوو اختلافی وجود داشته باشد و سرمربی آلمان نخواهد دیگر این بازیکن را دعوت کند، این یک موضوع است اما اساسی این تصمیم برعهده لام نیست، برعهده لوو است. شرایط ریبری کاملا متفات است. ریبری نمی تواند تصمیم بگیرد که برای فرانسه بازی کند یا نه. اگر دشان او را دعوت کند، او باید به تیم ملی برود.

این در قوانین فیفا مشخص شده است. اگر او نیاید، برای سه بازی از همراهی بایرن محروم می شود. من او را درک نمی کنم. او فرانسوی است و رقابت های یورو 2016 در فرانسه برگزار می شود!\"

  ۴  
آی اسپورت
2014-09-08 00:00:26
نظر دهید

۴ نظر
-
دوشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۳، ۰۰:۱۸
عجب دیکتاتوریه این میشل پلاتینی.
امین چلسی !
دوشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۳، ۰۰:۵۳
عجب !!! دیگه پلاتینی نوبره ! به نظرم دشام باید پلاتینی رو دعوت کنه ببینم نظرش چیه اونوقت!!
کوشا
دوشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۳، ۰۵:۵۶
مگه می تونه؟ مگه واسه همه ی بازیکنا که ازتیم ملی خداحافظی می کنن همچین تصمیمی میگیرن؟ من فکر کنم یه چیزی گفته اما رسانه ها هم پیاز داغشو زیاد کردن طبق عادت.. البته فکر می کنم..
barcelonista
دوشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۰۹
به تو چه ربطی داره؟تصمیم شخصیه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر