فهرست
پرتغال 0-1 آلبانی: شوک به سلسائو
پرتغال 0-1 آلبانی: شوک به سلسائو

پرتغال 0-1 آلبانی: شوک به سلسائو

آی اسپورت- تیم ملی پرتغال در اولین دیدارش در مرحله مقدماتی یورو 2016، با نتیجه غیرمنتظره 1-0 مغلوب آلبانی شد.

علی رغم غیبت کریس رونالدو، پیش از بازی کمتر کسی شانس چندانی برای آلبانی قائل بود اما در نهایت آنها با تک گل بکیم بالاژ توانستند در این دیدار به پیروزی برسند.

بازی با برتری پرتغالی ها آغاز شد و اولین موقعیت جدی با ضربه نانی ایجاد شد اما شوت کاپیتان امشب پرتغال در چهارچوب نبود. در دقیقه 22، همکاری ویرینا و موتینیو روی یک ضربه آزاد، می توانست به گل اول بازی تبدیل شود اما دروازه آلبانی توپ را مهار کرد. بازی با برتری پرتغال در مالکیت توپ ادامه پیدا کرد اما نتوانستند موقعیت چندانی ایجاد کنند تا نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان برسد.

آلبانی نیمه دوم را بهتر آغاز کرد و بعد از اینکه اولین ارسال روشی، توسط بالاژ به بیرون زده شد، ارسال بعدی این بازیکن، یک بار دیگر به بالاژ رسید و این بار او با یک ضربه والی دیدنی، دروازه میزبان را باز کرد.

بعد از این گل بازیکنان پرتغال تلاش زیادی برای رسیدن به گل تساوی انجام دادند اما موقعیت های این تیم یکی بعد از دیگر از دست رفت تا تیم بنتو یک شکست تلخ و غیرمنتظره را در اولین دیدارش در مقدماتی یورو 2016 تجربه کند.  


 

ترکیب دو تیم:

 

پرتغال: روی پاتریسیو، ژوائو پریرا، ریکاردو کاستا، کوئنترائو، آندره گومز، کاروالیو، موتینیو، ویرینیا، ادر، نانی

 

آلبانی: بریشا، هیسای، کانا، ماورای، آگولی، روشی، ژاکا، کوکلی، آبراشی، لنیانی، بالایگل ها:


دقیقه 52: یک نفوذ عالی از روشی از سمت راست و یک ارسال دیدنی به محوطه جریمه، با مهار خوب بالای و ضربه والی تماشایی او، به گل اول بازی تبدیل می شود


  ۱  
آی اسپورت
2014-09-08 04:44:29
نظر دهید

۱ نظر
گتاب سیتی وچون
دوشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۰۱
پرتغال در سطح اسیاست نه اروپا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر