فهرست
اول هفته، روز آخر عرب در پرسپولیس؟
اول هفته، روز آخر عرب در پرسپولیس؟

اول هفته، روز آخر عرب در پرسپولیس؟

آی‌اسپورت- روزی که ایرج عرب با تمام تکذیب‌ها و شفاف سازی‌هایش در برنامه ورزش  و مردم از اصطلاح«استعفای باز » استفاده کرد شادی تصور نمی کرد در کمتر از دو هفته دوسالتنش آنقدر گره بخورد که مدام باید در پی تکذیب استعفایش باشد.

عصر پنجشنبه وقتی خبری از ایرج عرب در ورزشگاه آزادی نشد و مدیرعاملی در کار نبود تا بازی اول تیمش در فصل جدیدی را ببیند ابتدا شایعه استعفای او از سمت مدیرعاملی باشگاه جدی تر شد.

کمتر از دو ساعت بعد از اولین برد پرسپولیس در فصل جدید خبرگزاری فارس اعلام کرد عرب استعفا داده و در جلسه هیات مدیره باشگاه پرسپولیس که روز شنبه(فردا) برگزار می‌شود این استعفا تقدیم هیات مدیره خواهد شد و از آنجایی که بعید است با این استعفا مخالفت شود تا یکشنبه مدیرعامل جدیدی باشگاه معرفی می شود.

در اولین واکنش  به این خبر عرب گفت از ماجرای استعفایش بی خبر است.او به خبرگزاری مهر گفت:« من هم این خبر را بعد از بازی با پارس از طریق دوستان شنیدم که چنین خبری منتشر شده است. البته انتشار این خبرها چیز عجیبی نیست.انتشار این خبرها فضای باشگاه را تحت تاثیر قرار می دهد. این استعفا سندیتی ندارد و مطرح هم نیست. فکر می کنم که هواداران باید مواظب باشند و قضاوت کنند که چرا که بعد از برد پرسپولیس این خبرها منتشر می شود. جدا از مسائل استعفا و مسائل اینچنینی، این نوع رفتارها بیشتر جنبه تخریبی دارد نه اصلاحی.»

عرب سعی کرد رویه قبلی را در قابل طرح این موضوع پیش بگیرد اما صبح جمعه باشگاه پرسپولیس اطلاعیه ای صادر کرد که فقط از رسانه ها خوسته بود اجازه دهند شیرینی این برد به دل هواداران این تیم بچسبد اما به ماجرای استعفا و تکذیب های اینچنینی ورود نکرده بود.در بخشی از این بیانیه آمده:« این پیروزی سزاوار دلاورمردان پرسپولیس و این شادی حق هواداران پرسپولیس است. این شادی نباید از آنها دریغ شود،هر چند بعضی رسانه‌ها در هنگامه پیروزی‌های پرسپولیس،با انتشار اخبار نگران کننده، بارها موضع خود نسبت به این باشگاه بزرگ و هوادارانش روشن کرده اند.از رسانه‌های محترم کما اینکه بسیاری از آنها چنین هستند تقاضا داریم در جریان انتشار اخبار به ویژه در چنین مواقعی، هوای هواداران پرسپولیس را بیشتر داشته باشند.حق هواداران پرسپولیس است پس از روزهای پر التهاب از حال و هوای پیروزی لذت ببرند و احساس آرامش کنند.»

باشگاه پرسپولیس در انتهای این اطلاعیه مثل دفعات قبل از هوادارانش خواسته اخبار را از طریق کانل رسمی منتسب به باشگاه دنبال کنند که البته طبیعی است در موراد اینچنینی هوادار تشنه شنیدن اخبار مهم مثل برکناری یا استعفای مدیرعامل چندان منتظر نمی ماند چرا که وقتی پای اخبار اینچنینی به میان می آید سایت رسمی باشگاه یا کانال‌های وابسته به باشگاه آخرین منابعی هستند که این اخبار را منتشر می کنند.

به هر حال فارغ از بحث خبررسانی، به نظر می رسد فردا(شنبه) پایان کار ایرج عرب در پرسپولیس باشد و باید منتظر اعلام جانشین برای او باشیم که ظاهرا گزینه‌های زیادی هم برای تصدی این سمت وجود ندارد و مدیربعدی احتمالا یکی از اعضای هیات مدیره خواهد بود مگر اینکه ریاست مجمع با حرکتی رونالدینیویی مدیرعامل پرسپولیس را از جایی انتخاب کند که تصورش را نمی کردیم.

  ۱  
آی اسپورت
2019-08-24 01:25:00
نظر دهید

۱ نظر
خوارکیسه
شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸، ۱۳:۳۹
نه نگو برو خوارکیسه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر