فهرست
پیروزی سیاه‌جامگان برابر خونه به خونه
پیروزی سیاه‌جامگان برابر خونه به خونه

پیروزی سیاه‌جامگان برابر خونه به خونه

آی‌اسپورت- شاگردان علی حنطه در نخستین میزبانی فصل مقابل خونه به خونه بابل به پیروزی رسیدند. در دیدار پایانی هفته دوم لیگ دسته اول فوتبال ایران، تیم سیاه‌جامگان خراسان از ساعت ۱۸:۳۰ امروز در استادیوم امام رضای مشهد مقابل تیم خونه به خونه بابل قرار گرفت.

محمدحسین عین‌افشار، وحید فارق، بهروز افشار، علیرضا جلیلی، معین میرابی، سالار افراسیابی، مجید جلالی، الیاس صالحی، امیرحسین صالحی، حمید غلامی و وحیدجلالی ۱۱ بازیکن منتخب علی حنطه بودند که از ابتدا برای سیاه‌جامگان بازی می‌کردند.

در ترکیب تیم خونه به خونه بابل هم رضا حیدری، پویا پورعلی، حمید خدابنده‌لو، میلاد احمدی، احسان جودکی، رضا آقابابایی، مهدی رستمی، مهرداد حیدری، حسین قنبری، میثم آقابابایی و اسماعیل کیانی با نظر اکبر محمدی مقابل سیاه‌جامگان به میدان رفتند.

مشهدی‌ها که به دلیل غیبت تیم نفت تهران مسابقه‌ای در هفته اول انجام نداد، در شرایطی امروز مقابل خونه به خونه قرار گرفت که این تیم بابلی هم در نخستین دیدار فصل به دلیل عدم حضور مقابل ملوان ۳ بر صفر بازنده شده بود.

مشهدی‌ها امروز در نخستین بازی خانگی فصل بعد از سقوط به لیگ یک، موفق شدند با تک گلی که امیرحسین صالحی در دقیقه ۱۲ به ثمر رساند، برابر خونه به خونه بابل به برتری دست پیدا کنند.

 

ورزش سه

     
آی اسپورت
2018-08-20 22:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر