فهرست
آذری: صلصالی با دمپایی پاره به ذوب آمد و حالا برج سازی می کند!/ اشتباه کردم مدیریت ذوب را پذیرفتم
آذری: صلصالی با دمپایی پاره به ذوب آمد و حالا برج سازی می کند!/ اشتباه کردم مدیریت ذوب را پذیرفتم

آذری: صلصالی با دمپایی پاره به ذوب آمد و حالا برج سازی می کند!/ اشتباه کردم مدیریت ذوب را پذیرفتم

آی اسپورت- مدیرعامل تیم فوتبال ذوب آهن، پذیرفتن مدیریت این تیم در شرایط نابه سامان امروز را یک اشتباه از جانب خودش می داند. سعید آذری در گفتگو با فارس، در کنار حمایت از یحیی، جملات تندی را برای صلصالی کنار گذاشته است.


جلسه هیات مدیره ذوب: در این جلسه یحیی گل‌محمدی گزارش کار خود را ارائه کرد و در این زمینه صحبت شد. ولی اینکه شما نوشتید من و گل‌محمدی را در این باشگاه نگه داشتند،‌ درست نیست زیرا من خودم همه را نگه می‌دارم و اینگونه نیست که کسی بخواهد من را نگه دارد. اولتیماتومی هم به ما داده نشده است. رفتن و آمدنم دست خودم است. از من خواهش کردند باشگاه ذوب‌آهن را در این وضعیت نابسامان مدیریت کنم و من هم این را پذیرفتم.

یک اشتباه : من سال 88 به خاطر معرفت و لوطی‌گری کتم را برداشتم و از باشگاه رفتم. هیچ بحث دیگری نبود اکنون هم ماندن و رفتنم دست خودم است من همانقدر که آدم متواضعی هستم مدعی هم هستم و معتقدم در بین همه مدیران باشگاه‌های لیگ برتر از همه قدیمی‌تر هستم و کارم را بلدم. اما فقط یک اشتباه مرتکب شدم. اشتباهم این بود که در این شرایط نابسامان مدیریت باشکاه را پذیرفتم.

کارمند ذوب: این تیم در لیگ 18 تیمی در پلی‌آف در لیگ برتر مانده بود و اکنون هم یک مربی سالم و کاربلد آورده‌ایم. یحیی گل‌محمدی کارش را بلد است. من هر وقت دلم بخواهد مثل سال 88 کتم را برمی‌دارم و از باشگاه می‌روم. چون من کارمند ذوب‌آهن هستم و از من خواهش کردند که به اینجا بیایم.

یحیی گل محمدی و نتایج ضعیف: در ابتدای فصل 5 گزینه سرمربیگری داشتیم و همه اعضای هیأت مدیره به گل‌محمدی رای دادند. اکنون نباید به خاطر 8 هفته به او حمله کنیم. متاسفانه برخی آدم‌های مریض در اصفهان دور هم جمع شدند و سیم‌ کارت ایرانسل خریدند و مدام به مدیران کارخانه پیامک می‌دهند. اما هیچ کس نمی‌پرسد که چه شد ذوب‌آهن بعد از 4 سال که در اوج بود به این روز افتاد. . دو سال پیش اعلام کردند که ما با 5 میلیارد تومان تیم را بسته‌ایم در حالی که 8 میلیارد و نیم هزینه کردند. سال بعد قراردادها را به 13 میلیارد و 150 میلیون تومان رساندند اما من تمام قراردادها را به 12 میلیارد و 700 میلیون رساندم. من می‌دانم چه کسانی می‌خواهند خط بدهند اما وظیفه من در حال حاضر ایجاد آرامش در تیم است و اینکه تیم را به موفقیت برسانم.

بازی با پیکان: ما به جز بازی با سایپا در بقیه بازی‌ها خوب عمل کردیم و از نظر فوتبالی بسیار خوب بازی کردیم. من با بازیکنانم صحبت کردم و گفتم که باید فوتبال خوب‌تان منتج به نتیجه شود. پیکان بازیکنان خوبی دارد و یک مربی فوتبال بلد دارد اما من با همه احترام برای حریف می‌گویم که فوتبال ذوب‌آهن یک سر و گردن بالاتر از پیکان است.

صلصایی و گلایه از مدیریت ذوب: صلصالی 13 سال پیش که با دمپایی پاره به باشگاه آمد و اکنون برج‌سازی می‌کند. این پول را از کجا آورده است؟ او این پول‌ها را از باشگاه ذوب‌آهن گرفته. وقتی هوداران و سرمربی او را نمی‌خواهند چگونه من او را در تیم نگه دارم؟ اکنون هم دیدید که به تیم دسته یکی رفت پس ما به او ظلمی نکردیم. او اکنون با پول چه کسی برج می‌سازد؟ این پول‌ها را از باشگاه ذوب‌آهن گرفته است.

f

  ۴  
آی اسپورت
2014-09-08 14:40:08
نظر دهید

۴ نظر
نامی
دوشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۱۳
‎حق با آذریه،ضمنا صلصالی یه قهوه خونه تو خیابون میراصفهان داره که هرشب پرازجوونای مردمه واون تو پول پارو میکنه ‎
-
دوشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۱۷
واقعا اینجور صخبت کردن از ایشون بعیده صلصالی هم برای ذوب آهن زحمت کشیده و در ازای اون پول گرفته مثل دایی باقری یا کریمی که در کنار فوتبال به پول میلیاردی رسیدند.
ممد
دوشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۲۰
چه رویی داره این بشر
-
جمعه ۱۷ مهر ۱۳۹۴، ۱۸:۴۵
غلط کردی آقای گل محمدی نفهم بی شعوراول ببین آقای صلصالی ازکجاوضع خودوپدرش خوب بوده واونروزی که امثال جنابعالی به توپ فوتبال میگفتی بول بولی.یااصلانبودی دارایی های خانوادگیشان 10خانواده مثل تورامیخردینددرراه خداآزتدمیکردندحرفهای دهن گنده وگشنه ات رابفهم وبزن.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر