فهرست

نجف نژاد: از هیات مدیره استقلال کنار نرفته ام/ تمامی غیبت هایم موجه هستند

آی اسپورت- عضو هیات مدیره باشگاه استقلال، روز گذشته بار دیگر در جلسه این هیات غایب بود تا شائبه های مربوط به کنار رفتن ویا برکناری اش را تقویت کند.  مقداد نجف نژاد اما همچنان این شایعه را با قدرت تکذیب می کند. او در خصوص اینکه مجددا در جلسه روز گذشته هایت مدیره استقلال حضور پیدا نکرده است  به فارس گفت: من با تمامی اعضای کمیسیون تولید ملی در مشهد حضور دارم و به همین دلیل نتوانستم به جلسه هیات مدیره استقلال بروم. در اینجا بحث در مورد لایحه خروج از رکود و همچنین تولید ملی مطرح است و با کلیه اعضای این کمیسیون در مشهد حضور داریم.

نجف نژاد در پاسخ به این سوال که آیا اعضای هیات مدیره در جریان سفر شما به استان خراسان هستند یا خیر گفت: نه، هیچکس با من صحبتی نکرده و شاید آنها در جریان باشند.

وی در خصوص اینکه گفته می شود از هیات مدیره برکنار می‌شود گفت: اصلا چنین بحثی نیست و وزارت ورزش در جریان سفر من به مشهد است.اتفاقا با آقای عزیزی مدیر کل امور مجلس نیز صحبت کردم و ایشان هم پیشنهاداتی داشت که با هم در مورد آن صحبت کردیم.

نجف نژاد در پایان با شایعه خواندن برکناری‌اش به خاطر غیبت‌ در جلسات هیات مدیره گفت: اصلا این مباحث مطرح نیست و تمامی غیبت‌های من در جلسات موجه است.

  ۱  
آی اسپورت
2014-09-08 14:49:33
نظر دهید
۱ نظر
گتاب سیتی وچون
دوشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۵۶
اقایون این متنو تا اخر بخونن استقلال 4 بازی پیاپی پرسپولیسو نبرده میتونین برین سرچ کنین چون پرسپولیس تو همون سال یه مساوی داشت که قهرمان ولایت شد در ضمن مجیدی هم 3 تا گل زده تو 4 یا 5 بازی نه 4 تا در حالی که ایمون زاید 3 تا تو یه بازی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر