فهرست
هافبک ها، رمز موفقیت استقلال مدل ۹۳
هافبک ها، رمز موفقیت استقلال مدل ۹۳

هافبک ها، رمز موفقیت استقلال مدل ۹۳

آی اسپورت- یکی از بزرگ‌ترین مشکلات استقلال در فصلی که گذشت نبود یک هافبک خلاق در این تیم بود. با رفتن جباری، آبی‌پوشان با مشکلات زیادی در خط هافبک روبه‌رو شدند و تمام بازیکنانی مانند جمشیدیان و باصفا هم که قلعه‌نوعی از آنها به عنوان جانشینان جباری نام برده بود نتوانستند عملکرد خوبی از خود به نمایش بگذارند. تجربه ناخوشایند استقلال در فصل پیش که خط هافبک بسیار ضعیفی داشت، سبب شد تا این فصل امیر قلعه‌نوعی به اولین چیزی که فکرکرد جذب بازیکنان توانمند در خط هافبک بود. باید گفت که سرمربی آبی‌پوشان در این راه موفق بوده و توانسته نفراتی را به بدنه استقلال تزریق کند که عملکرد خوبی در میانه‌ میدان داشته باشند.
به نقل از 90 ، استقلال در دیدارهای گذشته توانسته نبض میانه میدان را در اختیار بگیرد. خلق فرصت‌های مناسب گلزنی در بازی‌های اخیر این موضوع را نشان می‌دهد که استقلال برای این فصل خط هافبک توانمندی دارد. آمادگی خسرو، بازی‌های خوب و تأثیرگذار ابراهیمی،‌تجربه آندو و تکنیک جاسم کرار در کنار هوش بالای کریمیان سبب شده تا حریفان مقابل این نفرات کاری از پیش نبرند. البته نباید از این موضوع غافل شد که در اکثر بازی‌ها نفراتی مانند شهباززاده و برهانی با وجود اینکه طی سال‌های گذشته مهاجم نوک بوده‌اند به یک خط عقب‌تر می‌آیند تا استقلال با نفرات بیشتری در خط هافبک بازی کند. همین اتفاق کافی است تا شاهد بازی‌های خوب از آبی‌پوشان باشیم. از سوی دیگر می‌توان گفت حالا که استقلال بهترین خط حمله لیگ‌برتر را به خود اختصاص داده است، نقش هافبک‌های توانمند در این مسئله بسیار مشهود است. قطعا فرصت‌های خوبی برای مهاجمان استقلال ساخته و پرداخته می‌شود که آنها نیز که در آمادگی خوبی قرار دارند از این فرصت‌ها به بهترین شکل ممکن استفاده می‌کنند. فصل پیش مهاجمان استقلال دائم به این موضوع اشاره داشتند که عدم گلزنی آنها به عملکرد نامناسب خط هافبک مربوط است و حالا هم که خوب گل می‌زنند بد نیست که یادی هم پاس‌های خوبی که از خط هافبک به آنها داده می‌شود، داشته باشیم.
  ۳  
آی اسپورت
2014-09-08 14:52:10
نظر دهید
۳ نظر
SARVARE LONGI
دوشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۰۴
isport run time error
گتاب سیتی وچون
دوشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۴۷
۴کذایی ۵بازی با پرویز داشتین ٣تاش رو بردین که بین این ٣تا ٢تا رو یکی تو جام ولایت و یکی بعد برد سوم با هتریک زاید باختین در ضمن مجیدی ٣گل تو پنج بازی نه چهار گل ولی زاید ٣گل تو یه بازی ای اسپورت خواهشا چاپ کن
علی
دوشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۳، ۲۰:۰۵
گتاب سیتی وچون
خدا شفات بده
4تا بازی تو لیگ ( 1-0 . 1-0 . 2-0 . 3-2 )
1بازی درجام حذفی ( 3-0 )
1بازی در جام ولایت ( 2-2 )
4+1+1 =6
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر