فهرست
شاهرودی: جای دایی بودم استعفا می دادم/ من ندیدم تیمی بهترین بازی تاریخش را انجام دهد اما 3 گل بخورد
شاهرودی: جای دایی بودم استعفا می دادم/ من ندیدم تیمی بهترین بازی تاریخش را انجام دهد اما 3 گل بخورد

شاهرودی: جای دایی بودم استعفا می دادم/ من ندیدم تیمی بهترین بازی تاریخش را انجام دهد اما 3 گل بخورد

آی اسپورت-سوشا مکانی طی اظهارنظری اعلام کرد بازی پرسپولیس مقابل تراکتورسازی بهترین بازی تاریخ پرسپولیس بوده است، اظهارنظر عجیبی که با واکنش برخی از پیشکسوتان این تیم از جمله رضا شاهرودی مواجه شد. رضا شاهرودی  در مورد این اظهارنظر دروازه بان پرسپولیس گفت: والا من ندیدم تیمی بهترین بازی تاریخش را انجام دهد اما 3 گل بخورد. البته اشکالی هم ندارد این بچه ها بازی های پرسپولیس را ندیده اند و به یاد ندارند که این تیم چگونه مقابل حریفانش بازی می کرد و در همان 20 دقیقه اول 3 گل جلو می افتاد. پرسپولیس درست است که مقابل تراکتور در نیمه اول بازی قابل قبولی ارائه داد اما اینکه مدعی شود بهترین بازی تاریخ پرسپولیس بوده چندان منطقی و درست نیست.


شاهرودی در ادامه در مورد نمایش پرسپولیس مقابل تراکتورسازی گفت: متاسفانه تاکتیکی به نام «شیفت» در تیم پرسپولیس دیده نمی شود، بازیکنان هر طور که می خواهند بازی می کنند بدون اینکه دستور تاکتیکی مشخصی داشته باشند. من متاسفم که دوندگی تیم در نیمه دوم اینقدر پایین آمد تا پرسپولیس بازی یک ـ صفر برده آن هم در زمین خودش با 3 گل شکست بخورد.


مدافع چپ سال های گذشته پرسپولیس ادامه داد من نمی گویم محمد نوری بازی تاپ کلاسی را از خودش مقابل تراکتور ارائه داد اما اصلا متوجه نمی شوم که دلیل تعویض او چه بود؟ نوری اگرچه بازیکن دونده و درگیری نیست اما با پاس هایش حسابی مهاجمان تیم را راه می اندازد و برایشان موقعیت گل ایجاد می کند. تعویض او باعث شد وزن پرسپولیس در میانه میدان کم شود و همه چیز به نفع حریف شد.


شاهرودی ادامه داد: بارها در مصاحبه هایم گفته ام که عالیشاه فقط در عرض حرکت می کند و در حالی که سرعت خوبی دارد و می تواند یار مستقیمش را جا بگذارد با حرکت بیهوده در عرض تمام زحماتش به هدر می رود. ضمن اینکه متاسفانه هیچ کس هم در کادرفنی پرسپولیس این موضوع را به او گوشزد نمی کند، من هنوز عالیشاه را ندیده ام اما اگر او را جایی یا در مراسمی ببینم حتما این نکته را به او گوشزد می کنم.


شاهرودی افزود: متاسفانه پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات هم عملکرد خوبی نداشت، تمام بازیکنان بزرگ و تاپ به تیم های استقلال، سپاهان و تیم های دیگر رفته اند و پرسپولیس مجبور شد بازیکنانی که بیرون مانده اند را جذب کند دلیلش هم این بود که قلعه نویی می دانست چه بازیکنانی را می خواهد. اما دایی معلوم نبود می ماند یا از پرسپولیس می رود به همین دلیل نتوانست در یارگیری عملکرد خوبی داشته باشد.


همبازی سابق دایی باز هم به همان نکته کلیدی اشاره می کند و راه رستگاری پرسپولیس را استعفای دایی می داند: من چندبار گفته ام و باز هم می گویم که اگر علی دایی عرق و تعصبی به پرسپولیس دارد بهتر است اگر در یکی، دو بازی بعدی هم نتیجه نگرفت استعفا بدهد آن هم به احترام این تیم و هوادارانی که نمی دانند بابت نتایج بد تیمشان چه باید بکنند.


«اگر خود شما جای دایی بودید و چنین قراردادی با پرسپولیس می بستید و پرسپولیس چنین نتایجی می گرفت واقعا استعفا می دادید؟» شاهرودی در پاسخ به این سوال گفت: مطمئن باشید اگر جای دایی بودم استعفا می دادم. آن هم به احترام 2 هواداری که سکته کرده اند و دیگر هوادارانی که پرسپولیس تمام زندگی شان است. بالاخره عشق و تعصب به پرسپولیس یک جایی باید مشخص شود. به همین خاطر است که می گویم اگر رضا شاهرودی بود و پرسپولیس چنین نتایجی را می گرفت استعفا می داد، حالا باید دید دایی که این همه دم از عشق و تعصب به پرسپولیس می زند هم چنین کاری را می کند و در عمل نشان می دهد که پرسپولیسی است یا نه؟
  ۷  
آی اسپورت
2014-09-08 15:35:03
نظر دهید
۷ نظر
perspolis
دوشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۵۲
دایی پولکی تر ازین حرفهاست
عمرا اگه استعفا بده
منتظره با تو تا تیم ضعیف بازی کنه و ببره و دوباره چماق قلدری رو بالاسر پیشکسوتا و مردم بگیره
-
دوشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۰۴
پس خوب شد جای دایی نیستی. اصلا تو رو چه به این کارا؟!
-
دوشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۱۵
عمراً اگه علی لابی کالت به کالتی قید دو میلیاردو بزنه. لنگیا همشون طمعکارن.
-
دوشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۵۹
جناب شاهرودی مگه شما چند سالتونه که اینقدر کم حافظه شدی؛ اون دربی معروف که با گل فرشاد پیوس 2تا جلو بودیم و شما بازی رو به گند کشیدی و ... یادتونه که؟ اونم از بازی های خوب تاریخ پرسپولیس بود اما شما بازی رو برگردوندی....!

شما اگه دلسوز تیم بودی، نیاز به مصاحبه در رسانه نبود؛ مثل علیرضا امامی فر میرفتی سر تمرین تیم و نکاتی که میدونستی کمک میکنه رو میگفتی، فکر نکنم کار سختی باشه مگر غرور یا مساله شخصی در میون باشه. اگه عرق و تعصب به تیم داشتی حتما این کارو میکردی!
خراب مورینیو
دوشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۳، ۲۲:۲۰
رضا جان گذشت اون زمان اوج پرس پول لیس ! .... لابی شدخ تک تک خانوادشو به سبک " داعیش " سلاخی کنه از پولش نمیگذره .... بالاخره اسمش علی " داعی " هستااااااااااااا
محمد
سه شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۳، ۰۱:۰۶
تمام دنیا دست در دست هم تا دایی رو زمین بزنند.
دایی بزرگ، بمان و بجنگ
mehdi
سه شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۳، ۰۷:۴۲
جانمی رضا مالدینی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر