فهرست
دغاغله: دیگر نمی گویم چه زمانی به میادین برمی گردم!
دغاغله: دیگر نمی گویم چه زمانی به میادین برمی گردم!

دغاغله: دیگر نمی گویم چه زمانی به میادین برمی گردم!

آی اسپورت- شماره هشت این فصل تیم فوتبال پرسپولیس، هنوز هم نتوانسته از مصدومیت رها شود و در این روزهای حساس اولین بازی را برای تیمش انجام بدهد. مهدی دغاغله در گفتگو با ایسنا در مورد آخرین شرایط مصدومیت اش حرف زده است.

گفته می شد در بازی با صبا و یا تراکتور به میادین برمی گردی اما این اتفاق رخ نداد. 

 متأسفانه بار دیگر مصدوم شدم و باز هم باید استراحت کنم تا آماده بازی شوم. واقعا نمی‌دانم چه بگویم. بدشانسی یقه من را گرفته و ول هم نمی‌کند.

چه شد که بر دیگر مصدوم شدی؟ 

 مصدومیتم کاملا برطرف شده و چند روزی بود که در تمرین‌های گروهی شرکت می‌کردم و قرار بود در بازی مقابل تراکتورسازی هم حضور داشته باشم اما در یک صحنه بار دیگر مصدوم شدم و واقعا لحظات ناراحت‌کننده‌ای برای من بود که نمی‌دانستم باید چه‌ کار کنم.

چه زمانی اولین بازی ات برای پرسپولیس را انجام می دهی؟

 خوشبختانه این بار مصدومیت خیلی شدید نیست و از بار قبل بهتر است. دیگر نمی‌گویم چه زمانی می‌توانم به میادین برگردم؛ چرا که هر وقت گفتم دوباره مصدوم شدم! شاید به اندازه کافی پایم را قوی نکرده بودم اما اتفاقی است که افتاده و باید تلاش کنم زودتر به میادین برگردم. متاسفانه هم من و هم پرسپولیس در این هفته‌ها با بدشانسی محض مواجه بوده‌ایم. خود من بیشتر از همه راغبم که به میدان برگردم. امیدوارم بدون هیچ مشکلی کارم را ادامه دهم و زودتر آماده شوم.

     
آی اسپورت
2014-09-08 15:45:16
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر