فهرست
خداداد: اگر باخت به آرژانتین افتخار باشد، تیم  والیبال باید به کره ماه برود!/ پرسپولیس ضغیف است و پنجم هم نمی شود/ امید ابراهیمی بهترین بازیکن لیگ است
خداداد: اگر باخت به آرژانتین افتخار باشد، تیم والیبال باید به کره ماه برود!/ پرسپولیس ضغیف است و پنجم هم نمی شود/ امید ابراهیمی بهترین بازیکن لیگ است

خداداد: اگر باخت به آرژانتین افتخار باشد، تیم والیبال باید به کره ماه برود!/ پرسپولیس ضغیف است و پنجم هم نمی شود/ امید ابراهیمی بهترین بازیکن لیگ است

آی اسپورت- پس از مدتی سکوت، خداداد عزیزی باز هم با جملاتی نیش دار برگشته است. ستاره سابق فوتبال ایران که از مخالفان سرسخت کی روش نیز محسوب می شود، درباره ماجرای تمدید قرارداد او با تسنیم صحبت هایی را انجام داده است. 

هنوز بلاتکلیفیم. 

 علی کفاشیان و فدراسیون فوتبال باید در این زمینه اظهار نظر کنند که چرا داستان تمدید یا عدم تمدید قرارداد کی‌روش تا این حد طول کشیده است. در حالی همه تیم‌های ملی در دنیا در فیفادی، بازی‌ دوستانه انجام دادند اما ما هنوز درگیر مسئله تمدید قرارداد کی‌روش هستیم.

مخالف ماندن کی روش هستم. 

من مخالف ماندن کی‌روش در تیم ملی هستم. زمانی یک مربی افتخاری کسب می‌کند و ما با توجه به این افتخار از دلایل ماندنش صحبت می‌کنیم. اگر بازی با آرژانتین، نیجریه و اوت شدن از جام جهانی افتخار کی‌روش باشد، تیم‌های والیبال و بسکتبال ما چه بگویند؟ اگر شکست مقابل آرژانتین افتخار کی‌روش باشد، تیم‌های والیبال و بسکتبال ما باید به کره ماه بروند!

پرسپولیس، ضعیف است. 

پرسپولیس تیم ضعیفی است که این مسئله به یارگیری ابتدای فصل آنها برمی‌گردد. کاری به ماندن یا نماندن دایی ندارم اما این تیم با توجه به از دست دادن بازیکنانی چون سید جلال حسینی، محمدرضا خلعتبری و محسن مسلمان نتوانست جایگزین خوبی برای آنها پیدا کند. من همیشه طرف علی دایی بودم و ارتباط خوبی با او داشتم اما پرسپولیس چوب یارگیری‌اش را می‌خورد. پرسپولیس نمی‌تواند امسال حتی در بین 5 تیم بالای جدول قرار بگیرد.

ابراهیمی، بهترین بازیکن لیگ

: استقلال علاوه بر حفظ مهره‌هایش، بازیکنانی خیلی خوبی جذب کرد که اکنون ستاره‌های این تیم هستند. کرار جاسم، میلاد فخرالدینی، سجاد شهباززاده، امید ابراهیمی و ... بازیکنان خوبی هستند. فراموش نکنیم استقلال بازیکنی مثل ابراهیمی دارد که بهترین بازیکن لیگ ما محسوب می‌شود.

  ۵  
آی اسپورت
2014-09-08 17:48:19
نظر دهید

۵ نظر
ارشیا
دوشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۲۳
مایلی کهن دوم !!!
گتاب سیتی وچون
دوشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۳، ۲۰:۲۰
با ارشیا موافقم
-
دوشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۳، ۲۱:۰۴
الاغ پارسال لنگ این همه یار گرفت باز غلطی نکرد ـ بعدشم کی میگه استقلال مهره از دست نداد؟ ازپارسال حساب کن ـ مجیدی ـ نکونام ـ منتظری ـ رحمتی ـ ـ
-
دوشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۳، ۲۱:۲۶
خودشون از یک تیم غول میسازن و قبل از بازی از ترس میمیرن در نتیجه وقتی با یک گل میبازن و ابرومندانه بایدم تا این حد خوشحال باشن و راضی.هنوز فوتبال امروز رو درک نکردن که دیگه فاصله بین تیمها زیاد نیست.قبل از بازی با ارژانتین گفتم اگر نترسن و تمرکز لازم رو داشته باشن حداقل مساوی رو داریم.
مجید
سه شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۳، ۰۰:۴۰
دیگر برای شخص من لااقل آشکار شده که انتقاد اقایان به تیم کی روش و بازیهای تیم ملی در جام جهانی نه انتقاد معمول بلکه کاملا هدفمند و با بغض وکینه همراه است اینکه چرا کفاشیان اینقدر معطل میکند بخاطر سمپاشی والوده کردن فضای تصمیم گیری از ناحیه ورشکستگان فوتبال امثال همین خدادا و ممد مایلی و صد البته جریان ساز معروف که جلالی باشد باعث دو به شک شدن کفاشیان شده تا زمان بخرد و هر نتیجه ایی تیم ملی بدست اورد یا بهربرداری کند یا توپ را به زمین منتقدین بی اندازد خوب معلوم است ایشان فوتبالی نیست ودرکی از توان تیم ایران و مقایسه آن با نیجریه و ارژانتین و بوسنی ندارد ایراد به او نیست مشکل امسال جلالی و مایلی و همین خدادا هستند! اینکه خدادا هنوز دنیای فوتبال و والبال را درک نکرده و پیچیدگیهاو فیلد این 2 ورزش را تا بحال نفهمیده مقصر خودش هست! آرژانتین در یک بازی دوستانه المان را در هم میکوبد فراموش نکنیم دوستانه است اما همین آرژانتین در یک نمایش جهانی که تمام کارشناسان -مربیان - و بینندگان در سراسر جهان ان بازی را رصد میکنند تا دقیه نود در بن بست کی روش ساخته سر به دیوار میکوبد؟ ممد مایلی و جلالی و خداداد هیچگاه مربی گری بازی های بزرگ را تجربه نکرده اند و باید چنین بگویند اینکه مرتب با قندی یزد و پیام مشهد و ابومسلم بازی کنی چه می فهمی بازی جلوی فوق ستاره های جهانی یعنی چه؟ جلالی هیچوقت نگفت چرا بیش از 45 دقیقه تیم اش جلوی استقلال ذلیل شده بود؟ مایلی که تیم نداره و فعلا آفتابه بدست منظر زندان رفتن هست؟ خدادا هم در دنیای مربی گری تیم بزرگ حتی همین آفتابه را هم بدستش نمیدهند پس اون به کنار؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر