فهرست
گزارش روز:شروع ناامید کننده زیدان در مربیگری،3 بازی،بدون امتیاز
گزارش روز:شروع ناامید کننده زیدان در مربیگری،3 بازی،بدون امتیاز

گزارش روز:شروع ناامید کننده زیدان در مربیگری،3 بازی،بدون امتیاز

آی اسپورت - زین الدین زیدان در این فصل ترجیح داد تا دیگر دستیار کارلو آنچلوتی در تیم اول رئال نباشد و خود مستقیما هدایت تیم دوم رئال یا رئال مادرید کاستیا را به عهده بگیرد.

اما عملکرد زیزو تا بدینجا، آن چیزی نبود که خیلی ها انتظارش را داشتند. زیدان در اولین بازی رئال مادرید کاستیا در لیگ دسته سوم اسپانیا، با نتیجه 2-1 مغلوب تیم دوم اتلتیکو مادرید شد.

در دومین بازی نیز شاگردان زیزو با همین نتیجه از تیم دوم ختافه شکست خوردند. در واقع زیدان نتیجه دو مینی دربی مادرید را در دو هفته متوالی از دست داد.

اما سومین بازی رئال کاستیا شب گذشته در مقابل تیم ناشناخته \"فوئن لابرادا\" برگزار شد که بازهم نتیجه ای جز شکست، برای زیدان و تیمش به همراه نداشت.

این بازی را رئالی ها با یک گل به میزبانشان واگذار کردند. در واقع عملکرد زیزو در اولین تجربه مربیگریش تا بدینجا ناامید کننده بوده؛ سه بازی،سه شکست و بدون امتیاز در قعر جدول.

  ۳  
آی اسپورت
2014-09-08 18:31:07
نظر دهید

۳ نظر
Barça
دوشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۵۰
آخی، کاستیا داره میره دسته چهارم؟
نازی! اشکالی نداره، شاید دویست سال بعد یه بازیکن مثله بویان بده به ریال!
ریالی
دوشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۳، ۱۹:۰۷
هم تیم اولمون سوراخه هم کاستیا. ما هیچ وقت بازیکن ساز نبودیم فقط مثل کفتارها بازیکن های تیمای دیگرو میخریم همین. چقدر ما ریالیا بدبختیم
-
دوشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۳، ۲۰:۴۳
عوضش بارسای ب با مربی ناشناخته اما بومی بارسایی تو دسته 2 دوتا برد گرفته و دونگو مهاجم کامرونی 20ساله ش با 4 گل آقای گل دسته دو هست تا الان!!
تازه مونیر و ساندرو و هلیلوویچ هم این هفته بازی نکردن بخاطر بازیای ملی!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر