فهرست
نتیجه گل آدام: پاسخ برانکو به کی‎روش
نتیجه گل آدام: پاسخ برانکو به کی‎روش

نتیجه گل آدام: پاسخ برانکو به کی‎روش

آی اسپورت- آدام همتی به دو دلیل مهمترین چهره بازی پرسپولیس و سپیدرود بود. در شرایطی که بازی دو تیم وارد وقتهای اضافه شده بود بازیکن تعویضی برانکو با شوتی فوق العاده، سه امتیاز شیرین به حساب قرمزها در آستانه دربی واریز کرد. این گل البته به یک دلیل دیگر هم برای برانکو مهم بود و آن هم چیزی نبود جز ادامه جنگ رسانه ای او با سرمربی تیم ملی. 

ماجرا به مصاحبه 6 تیرماه کارلوس کی‎روش برمی گردد. مصاحبه ای که در واقع جوابیه ای بود به صحبتهای مرد محبوب هوداران پرسپولیس. سی کیو در بخشی از صحبتهایش علیه برانکو نام آدام همتی را وسط کشید و گفت:" الان از این فرصت می‌خواهم استفاده کنم که راجع به " آدام همتی" یادآوری کنم که با تخصص شما به تیم اضافه شد؛ بازیکنی که مثل بازیکنان اوکراینی هیچ دقیقه یا دقایق بسیار اندکی بازی کرد و این نشان دهنده کیفیت تصمیمات فنی شماست که با این تصمیم‌های شما هزاران یا میلیون‌ها دلار را از بین بردی." 

خیلی ها از این اظهار نظر سرمربی تیم ملی اینگونه تعبیر کردند که کی روش شایعات منتشر شده درباره نقش دلال ها در پرسپولیسی شدن نوه سعید راد را قبول دارد. چند ماه بعد از این ماجرا و با گلی که همتی به سپیدرود زد، سرمربی پرسپولیس بهترین فرصت را برای پاسخ به سرمربی تیم ملی پیدا کرد و در کنفرانس خبری بعد از بازی با سپیدرود درباره گلزن تیمش گفت:" خیلی انتقادها و تحقیر کردن‌ها به سمت آدام همتی بود، چون پدربزرگ او یکی از معروف‌ترین هنرپیشه‌های ایران است، اما او به بهترین نحو نشان داد لیاقت بودن بین ما را دارد. با این حال خوشحالم و به او بابت گل زیبایی که زد، تبریک می‌گویم. این گل پاداش همه زحمات و تلاش‌هایی بود که او در تمرینات انجام می‌دهد و این گل پاداش زحمات خودش بود. برای آدام هم ساده نبود و این گل پاسخ تمام فشارها و تحقیرهایی بود که به سوی او می‌شد.

۳۸ ۹  
آی اسپورت
2018-09-24 01:45:00
نظر دهید

۹ نظر
حسن
دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷، ۰۱:۵۳
از قهوه ای شدن سی کیو جان، دردتان گرفت؟ به درک اسف السافلین
حرف حساب
دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷، ۱۶:۱۶
تفاوت بزرگ برانکو و دلال موزامبیکی همینه: کیروش فقط حرف مفت میزنه ولی برانکو عمل میکنه! برو دهنت رو بشور کیروش جان!
۳
شاهین ممسنی ❤❤
دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷، ۰۵:۳۲
رنگ قهوه ای پاشید به کیروش و برده های کیروش
امید
دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷، ۰۶:۳۴
برانکو اسمی از کسی نبرد ولی به غیر کیروش، قبلش خیلی های دیگه هم این موضوع را گفته بودند.
..
دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷، ۰۸:۰۹
یه گل اتفاقی که اینقدر ماله کشی نداره !!!!1
پرسپولیس واقعی
دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷، ۰۸:۱۱
متعصب ترین هوادار سرخ هم می داند اگر نیمکت خالی نبود تا هزار سال دیگه هم به امثال آدام بازی نمی رسید همانطوریکه سال قبل و قبلتر به نامهای بزرگی بازی نمی رسید ؛
نام و افتخارات باشگاه را با اسامی این و اون کنار هم قرار ندهید ؛
سالها پیش بهنام طاهر زاده نامی در داربی برای قرمزها گل زد کسی آیا اسمشو میدونست!
۴ ۲
سیب زمینی واقعی
دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷، ۱۲:۱۲
چطوره ....‌‌‌‌.... کیروش؟ :)))
۸
امیرحسین
دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷، ۱۶:۱۸
به کیروش بگی بالای چشمت ابروست انگار به این فحش ناموسی دادی! باز سر و کله اش پیدا شد! پرسپولیسی بیغیرت! کاش اون موقع که اون عوضی داشت به برانکو و پرسپولیس هرچی دلش خواست میگفت یه انتقاد نرم حداقل میکردی!!!!
۳
!
دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷، ۰۹:۴۴
کیروش با اون مصاحبه اش زد تو جاده خاکی که مشخص بود از سر استیصال بود وگرنه بقیه هم میتونن ازش سوال کنن دعوت خانزاده چه دلیلی داره؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر