فهرست
فابرگاس:شب شکست از رئال در کوپادل ری، به ترک بارسا فکر کردم
فابرگاس:شب شکست از رئال در کوپادل ری، به ترک بارسا فکر کردم

فابرگاس:شب شکست از رئال در کوپادل ری، به ترک بارسا فکر کردم

آی اسپورت - سسک فابرگاس ستاره جدید تیم چلسی امروز در مصاحبه ای اعتراف کرد که تا همین چندی پیش، حضور در تیم چلسی و کار کردن با ژوزه مورینیو برایش غیرقابل تصور بود و او هیچگاه به این مساله فکر نمی کرد.

فابرگاس تابستان امسال از بارسلونا راهی چلسی شد تا دوره دوم حضورش در لیگ جزیره را این بار در جمع آبی های لندن بگذراند.فابرگاس سال ها برای آرسنال بازی می کرد.

وی به \"ال پائیس\" گفت : \" اگر شما 5 سال پیش به من می گفتید که من زمانی راهی چلسی خواهم شد تا برای ژوزه مورینیو بازی کنم؛ به شما می خندیدم و حرفتان را باور نمی کردم. اما زندگی شما با گذشت زمان تغییر می کند.

من پس از فینال کوپا دل ری به ترک بارسلونا فکر کردم. شکست از رئال در فینال باعث شد که من به خروج از بارسلونا بیندیشم. حس می کردم که نیاز به تغییر فضا دارم و دیگر به حضور در بارسا فکر نمی کردم.

هفته بعد به باشگاه این مساله را اطلاع دادم و حتی در این مورد با انریکه صحبت نکردم.پیشنهاد چلسی یک هفته قبل از شروع جام جهانی بدستم رسید و با ایجنتم در این مورد صحبت کردم. کمی بعد با سوبی سارتا(مدیر ورزشی بارسا) تماس گرفتم و خواستم این لطف را در حق من بکنند.

خروج من از بارسا به نفع من و باشگاه بود. با مورینیو صحبت کردم و همان لحظه احساس کردم که بهتر از چلسی تیمی برای من وجود ندارد. در بارسلونا دیگر قدر مرا نمی دانستند و بهترین راه، رفتن من از این تیم بود.

در هر صورت، از دوران حضورم در بارسا راضی هستم. 150 بازی و 42 گل، آمار قابل قبولی است. نمی دانم، اوضاع می توانست بهتر یا بدتر از این هم برای من پیش برود.\"

  ۷  
آی اسپورت
2014-09-08 20:08:34
نظر دهید
۷ نظر
گتاب سیتی وچون
دوشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۳، ۲۰:۲۶
کارت درست بود
-
دوشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۳، ۲۰:۴۲
کار درستی کرد که رفت.داشت نابود میشد.ایشالا موفق باشه
بهرام بارسا
دوشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۳، ۲۰:۵۳
تو از اولشم بدرد بارسا نمیخوردی ـ کند و بی تحرک و ایستا ـ همون بهتر که رفتی ـ ـ
خراب مورینیو
دوشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۳، ۲۲:۰۰
از اول هم رفتن به تیمی که بدون تو هم جام گرفته اشتباه بود سسک جان !! .... باید جایی باشی که بشناسنت و قدرت رو بدونن ... ولی تو فکر کردی به تیمی میری که سال ها جام نگرفتن آرسنال رو برات جبران میکنه ... و اون تیم بارسا نبود !!!!!!!!
Mohammed-R
دوشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۳، ۲۳:۰۶
بهرام جان فابرگاس نیمکت نشین فصل پیش بیشترین پاس گل رو تو بارسا داد...درضمن تو پنج فصل اخیر توی 5 تا لیگ اروپایی بعد از مسی و اوزیل بیشترین پاس گل رو داده...اگه سال پیش بجای 5 ام دوم شدین از صدقه سر فابرگاس بود که فروختین رفت
دست بوس مورینیو
سه شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۳، ۰۰:۲۹
مرسی سسک که اومدی-اونجاقدرتونمیدونستن
نام و نام خانوادگی:سیروس شاکری ازبوشهر
سه شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۳، ۰۷:۲۱
خائن ویهودای کاتالان!‏‎ ‎
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر