فهرست
خداحافظی طارمی از هواداران؛ دعام کنید!
خداحافظی طارمی از هواداران؛ دعام کنید!

خداحافظی طارمی از هواداران؛ دعام کنید!

آی اسپورت – سرانجام مهدی طارمی که به الغرافه قطر پیوسته، در پستی اینستاگرامی از مربیان، همبازیانش و هواداران پرسپولیس خداحافظی کرد. او در این پست نوشت: «بنام خدا. سلام به همه پرسپولیسی‎های عزیز، آقاى برانکو و بازیکنان و رفقای چند ساله من در پرسپولیس و البته مدیریت و کارمندای باشگاه. جدایی در هر حس و حالی برای آدمی سخته اما سرنوشت گاهی انسانها رو در مسیر جداگانه قرار میده! گل زدم، مشهور شدم و آقای گل فوتبال ایران شدم که همه اینها زیر سایه یک نام بزرگ بود بنام پرسپولیس که تا لحظه‌ای که نفس بکشم مدیون این نام بزرگ هستم. دلتنگ همه شما هستم اما باید تلاش کنم تا باز هم بتونم نام نیکی برای فوتبال ایران کسب کنم. به خودم ایمان دارم که هنوز تو فوتبال باید کارهای بزرگی انجام بدم تا دل همه اونهایی که برام زحمت کشیدن شاد شه، من کم سختی نکشیدم اما همیشه خدا پشت و پناهم بوده تا بتونم اتفاقات بزرگی رقم بزنم. دعام‌کنید، رفاقت با پرسپولیس همیشه دو طرفست و من بهش افتخار می‌کنم. بازم میگم پرسپولیس، بازیکنانش و هوادارای محترمش همیشه در قلب من خواهند بود.»

۶۹ ۸  
آی اسپورت
2018-01-18 18:43:00
نظر دهید

۸ نظر
امین آبی پررنگ
پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۴۹
من میتونم این دعارو برات بخونم:
اللهم اشف کل مریض
محسن
پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۵۸
تو که رفتی دیگه ساکت شو انشالله موفق باشی ولی مثل روز روشنه که با این انتخابت به قهقرا رفتی انشالله که من اشتباه کرده باشم
سعید از خوزستان
پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۰۳
به ناموس مادرم سه شبه دارم کابوس طارمی رو میبینم که به خانوادم تجاوز نکنه
۸ ۲
موراتا
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶، ۰۰:۳۸
ادمین محترم چرا هر مزخرفی رو تایید می کنی
آنتی شومن
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶، ۰۹:۳۹
به سعید از خوزستان و خطاب به ای اسپورت

شرم بر شما باد.
۱
من من
پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۴۲
ولی جالب بود حرفهای دیشب طارمی رو ای اسپورت اصلا منتشر نکرد :))) چرا دقیقا؟ دو هفتس کلا روی موضوع طارمی هستید.. وقتی رسما گفت داستان پول چی بوده و محرومیت واسه چی کلا منتشرم نکردید!!!
احمد
پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۱۷
خیلیها میگن فوتبال حرفه ای شده و بازیکنها باید به فکر آیندشون باشن. هیچ ایرادی هم نداره. اما یادتون باشه طارمی مثل خیلی از بازیکنهای دیگه که از پرسپولیس رفتن تا چند سال دیگه ضعیف میشه و هیچ تیم عربی باهاش قرارداد نمیبنده. فقط اون موقع نیاد صحبت از عشق به پرسپولیس بکنه و بخواد دوباره برگرده.
مارال
پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۳۱
آرزوی موفقیت 9❤
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر