فهرست
گزارش روز:مسی در آستانه رسیدن به گل چهارصدم
گزارش روز:مسی در آستانه رسیدن به گل چهارصدم

گزارش روز:مسی در آستانه رسیدن به گل چهارصدم

آی اسپورت - لئو مسی در حال دستیابی به یک رکورد شخصی دیگر است. اگر او در بازی بعدی بارسا مقابل اتلتیک بیلبائو، موفق به زدن دو گل شود؛ می تواند آمار گل های زده رسمی خود را به عدد 400 برساند.

حتی اگر در این بازی نتواند به این رکورد دست یابد؛ در بازی بعدی بارسا که بازی ساده ای مقابل آپوئل نیکوزیا قبرس در چمپیونزلیگ خواهد بود می تواند بدین مهم دست یابد.

از زمانی که لئو در اکتبر سال 2004 و در برابر اسپانیول، اولین بازی رسمی خود با پیراهن بارسا را انجام داد؛ تاکنون این بازیکن 356 گل برای آبی و اناری ها به ثمر رسانده است.به این تعداد، 42 گل ملی او برای آرژانتین را هم اضافه کنید تا به عدد 398 گل برسید.

مسی 27 ساله، از این لحاظ پایین تر از بازیکنانی همچون کریس رونالدو با 428 گل - رائول با 423 گل - رونالدو نازاریو با 414 گل و تیری آنری با 407 گل قرار دارد.اما با توجه به سن پایینش انتظار می رود که در آینده، این رکورد را از آن خود کند.

مسی همچنین 75 بار برای بارسا دبل کرده است(زدن 2 گل در یک بازی) و نسبت به تلمو زارا مهاجم افسانه ای اتلتیک بیلبائو که در لالیگا با 251 گل، رکوردار گلزنی است؛ تنها  6 گل فاصله دارد

  ۳  
آی اسپورت
2014-09-08 21:59:51
نظر دهید

۳ نظر
sealmo
دوشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۳، ۲۱:۳۹
مسی 25 ساله نیست 27 سالشه، با این حال مطمئنم که آقای رکورد رکوردهایی که گفتید رو میشکنه. فاصله سنی مسی و رونالدو دو ساله و اختلافشون 28 گل :) کاملا مشخصه در شرایط عادی مسی ای که توی دو سال حداقل 70-80 گل میزنه میتونه سالهای آینده رونالدو رو رد کنه.
-
دوشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۳، ۲۱:۵۳
مسى ٢٧ سالشه !
iranmard
سه شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۳، ۰۲:۲۰
عزیزم مسی تازه 27 ساله شده و اینکه اختلافش با رونالدو 2 سال نیست 3 سال هستش
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر