فهرست
نکته روز: غیبت مشگوک رحیمی در جلسه های تمرینی پرسپولیس
نکته روز: غیبت مشگوک رحیمی در جلسه های تمرینی پرسپولیس

نکته روز: غیبت مشگوک رحیمی در جلسه های تمرینی پرسپولیس

آی اسپورت- بر خلاف بسیاری از مدیران عامل لیگ برتری، علیرضا رحیمی در این فصل اصرار زیادی برای تماشای جلسه های تمرینی تیمش داشته است. مدیرعامل تیم فوتبال پرسپولیس، همواره در ورزشگاه درفشی فر حاضر شده تا به تماشای عملکرد کادر فنی و بازیکنان این تیم در جلسه های تمرینی بنشیند. او در مواردی در این تمرین ها با بازیکنان و هوادارها نیز گفتگو کرده  و وعده بهتر شدن وضعیت باشگاه را به آن ها داده است تا به همه ثابت کند کار در این باشگاه را جدی می گیرد و ساعت های زیادی را صرف پست تازه اش در پرسپولیس می کند.

از بعد از شکست خانگی برابر تراکتورسازی، هیچکس رحیمی را در جلسه های تمرینی پرسپولیس مشاهده نکرده است. پرسپولیسی ها هنوز دلیل این تغییر رویه رحیمی را نمی دانند. معلوم نیست که آیا او مشغله خاصی دارد که به خاطرش در جلسه های تمرینی حاضر نمی شود یا صرفا یک تصمیم ساده برای دوری از تمرین ها گرفته و یا اینکه از نتیجه دیدار با تراکتور ناراحت است و قصد رویارویی با اعضای تیمش را ندارد؟ در این ماجرا حتی احتمال چهارمی نیز وجود دارد و آن این است که این مدیر به سبب وضعیت مالی همچنان نابه سامان باشگاه، قصد رویارویی دوباره با بازیکنان تیمش و سوال شنیدن در مورد وعده های داده شده به آن ها را نداشته باشد.

هر چه که هست، این روزها خبری از رحیمی در تمرین پرسپولیس نیست. این موضوع به ویژه برای علی دایی که رحیمی را به عنون حامی درجه یک خود در تیم می بیند، اتفاق خوشایندی به شمار نمی رود و شاید نتایج بهتر در روزهای پیش رو و یا بهبود شرایط مالی، این مدیر را بار دیگر به درفشی فر برگرداند. 

     
آی اسپورت
2014-09-08 22:05:37
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر