فهرست
مورینیو: فن خال می تواند در منچستریونایتد به موفقیت برسد
مورینیو: فن خال می تواند در منچستریونایتد به موفقیت برسد

مورینیو: فن خال می تواند در منچستریونایتد به موفقیت برسد

آی اسپورت- ژوزه مورینیو، سرمربی چلسی، معتقد است که لوئی فن خال می تواند نتایج ضعیف هفته های ابتدایی اش با منچستریونایتد در این فصل لیگ برتر را جبران کند و در الدترافورد به موفقیت برسد.

فن خال در هیچ یک از 4 بازی رسمی این فصل با شیاطین سرخ به پیروز دست پیدا نکرده اما در آخرین روزهای بازار نقل و انتقالات توانست ستاره هایی مانند آنخل دی ماریا و رادامل فالکائو را به خدمت بگیرد.

مورینیو که زمانی در بارسا به عنوان کمک فن خال کار کرد،  تردیدی ندارد که این مربی هلندی می تواند در ماه های پیش رو نتایج بهتری با این تیم کسب کند

او به خبرنگاران گفت:\" او یکی از بهترین مربیان دنیاست و فکر می کنم که او برای این پست، از تجربه فوق العاده ای برخوردار است. منچستریونایتد باشگاه بزرگی است و او هم مربی فوق العاده ای است و فکر می کنم دو طرف می توانند با هم خوب کار کنند.\"

برخلاف منچستریونایتد، چلسی در هر سه دیدار ابتدایی اش در رقابت های این فصل لیگ برتر توانسته به پیروزی برسد و در این دیدارها، 11 گل نیز به ثمر رسانده اند. مورینیو که برخلاف دوره اول حضورش در چلسی، تیمش را با سبکی هجومی به مصاف حریفان می فرستد، معتقد است که این سبک می تواند در مقطعی به ضررشان تمام شود.

\" این مسیری است که ما از ابتدای فصل گذشته تصمیم گرفتیم در آن حرکت کنیم اما این فصل بازیکنان متفاوتی داریم. ما اکنون با این بازیکنان، کیفیت متفاوتی داریم. فصل دوم طبیعیتا فصل خوبی برای مربی است زیرا یک فصل با بازیکنان کار کرده اید و می توانید مسیر بهتری را انتخاب کنید.

آیا ممکن است در دیدارهایی شکست بخوریم؟ واضح است که این اتفاق می تواند رخ بدهد اما در حال حاضر در حال نتیجه گیری هستیم و از این مسئله لذت می بریم.\"

  ۱  
آی اسپورت
2014-09-09 00:13:38
نظر دهید

۱ نظر
گتاب سیتی وچون
سه شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۱۰
فقط مورینیو زمانی میبازه که تیمش تو هفته ٢یا ٣بازی داشته باشه اگه مثل الان هفته ای یه بار بازی باشه هیچگاه نمیبازه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر