فهرست
حبیب، پوزه مک گرگور را به خاک مالید
حبیب، پوزه مک گرگور را به خاک مالید

حبیب، پوزه مک گرگور را به خاک مالید

آی اسپورت – بی تردید این بزرگ‌ترین پیروزی روس‌ها در لاس وگاس بود. شاید حتی بزرگ‌تر از پیروزی ترامپ برابرشان که می‌گویند با دخالت آنها رخ داده است. حبیب نورماگمدوف قهرمان بوکس داغستانی در مصاف با کانر مک گرگور، فقط 4 راند نیاز داشت تا کار را یکسره کند. او با مشت‌هایی سهمگین رقیب را ناک اوت کرد و تمام!

این پایانی بود بر یک ماه کری‌های بی ادبانه قهرمان ایرلندی. او که مدام حبیب، مدیر برنامه‌هایش و حتی همسرش را تروریست می‌خواند. مردم داغستان را داعشی نامیده بود و آنها را متهمان اصلی حمله یازده سپتامبر لقب داده بود. انگار کانر همه انرژی‌اش را گذاشته بود برای قبل از مسابقه و دیگر این نبرد برای حبیب فقط یک مسابقه بوکس بر سر رسیدن به کمربند قهرمانیUFC نبود. او می‌خواست پایان جنگ سرد را در این رینگ اعلام کند.

جنگی که در پایانش قهرمان چچنی ایستاده بود و با ژست پیروز و مبارز اروپایی به خاک افتاده. مردم چچن ماشین‌های‌شان را در صبح پیروزی در تمام داغستان به خیابان‌ها آورده بودند. آنها که تا صبح نخوابیده بودند، بوق می‌زدند، می‌خواندند و سرود پیروزی سر داده بودند.

در نیویورک اما شرایط کاملا فرق داشت. مدام سنگ و بطری بود که به زمین پرتاب می‌کردند. جبیب اما همان جا کمربندش را می‌خواست. داور مسابقه می‌خواست که اهدای جایزه صورت نگیرد اما حبیب وسط رینگ فریاد می‌زد برای همه چیز آماده است اصلا دعواهای طرفداران کانر هم برایش اهمیتی نداشت. او برده بود و جایزه‌اش را همان جا می‌خواست فی المجلس!

 

خبر آنلاین

۱۱ ۲  
آی اسپورت
2018-10-07 11:23:00
نظر دهید

۲ نظر
رضا هپ
يكشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۷، ۱۲:۲۷
بعد از برد و حمله به مربی و دوستان کانر و حمله دوستاش به کانر تو رینگ و زدنش، معلومه باعث میشه مردم بسمتشون بطری پرتاب کنن. البته سنگ در کار نبود. ایران نیست که. اتفاقا دعوا و مشکلات از دوستان حبیب بود.
کلا فقط نتیجه رو درست زدی و بقیه اطلاعات غلط. خسته نباشی
۵
آراز
يكشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۷، ۱۶:۴۶
به نظرم تیتری که زدید بیشتر برای برنامه های حیوانات است تا یه ورزش رسمی .
حبیب بسیار قدرتمند ظاهر شد اما در آخر با توجه به حمله کردن خودش و مربیانش تمام زحمت برد و مقام و شخصیت خودش رو زیر سوال برد .
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر