فهرست
فاصله ساری و اخراج؛ یک شکست سنگین دیگر
فاصله ساری و اخراج؛ یک شکست سنگین دیگر

فاصله ساری و اخراج؛ یک شکست سنگین دیگر

آی اسپورت – بعد از شکست ۶-۰ چلسی در مقابل منچسترسیتی و حرف و حدیث‌های زیادی که درباره اخراج مائوریسیو ساری، سرمربی آبی‌ها، شنیده می‌شود، پل کلمنت، کمک‌مربی سابق این تیم می‌گوید ساری اگر در این فصل یک شکست سنگین دیگر را تجربه کند، بلافاصله و بدون هیچ اغماضی اخراج خواهد شد.

مائوریسیو ساری، در مصاحبه مطبوعاتی بعد از بازی اعتراف کرد که انتظار دارد در روزهای آینده با مدیریت باشگاه درباره سرمربی‌گری‌اش در این باشگاه مذاکراتی داشته باشد. ساری از تابستان گذشته که از ناپولی به چلسی ملحق شد تلاش کرده سبک فوتبال مد نظر خود را در این تیم جا بیندازد ولی به نظر می‌رسد در رسیدن به نتایج مد نظر خود چندان موفق نبوده است.

پل کلمنت، کمک‌مربی سابق چلسی، بعد از بازی دیشب در گفتگو با شبکه BeIN گفت: «ساری به شدت تحت فشار است. دست ندادن آخر بازی او با پپ، چه اگر عمدی باشد و چه به خاطر فشار زیاد واقعا فراموش کرده که با مربی حریف دست بدهد، به هر حال نشان می‌دهد او در چه شرایط سختی قرار دارد.»

کمک‌مربی سابق چلسی گفت: «من در چلسی تیمی نمی‌بینم که بازیکنانش برای همدیگر، برای باشگاه، و برای هواداران بجنگند. این در بازی مقابل سیتی کاملا مشهود بود. یک تیم بدون اعتماد به نفس. شکی نیست که این تیم مشکل دارد. مدیران چلسی الان نمی‌خواهند واقعیت را بپذیرند ولی یک شکست سنگین دیگر برای اخراج ساری کافی است.» 

 

ورزش سه

۴ ۱  
آی اسپورت
2019-02-11 10:59:00
نظر دهید

۱ نظر
داود
دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷، ۱۱:۰۵
چلسی مورینیو و دروگبا و جان تری و لمپارد و اسی ین هیچوقت تکرار نمیشه
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر