فهرست
آرامش بیرانوند بعد از مهار پنالتی کریس
آرامش بیرانوند بعد از مهار پنالتی کریس

آرامش بیرانوند بعد از مهار پنالتی کریس

آی اسپورت – علیرضا بیرانوند در بازی با الدحیل با وجود گل اتفاقی که دریافت کرد نمایش خوبی در دروازه داشت و بی شک یکی از ارکان موفقیت تیمش در این بازی به یاد ماندنی بود. مهم‌ترین نکته بازی علیرضا بیرانوند آرامش مثال زدنی او در درون دروازه بود و به گونه‌ای بازی می‌کرد که گویی می دانست تیم پرسپولیس نتیجه بازی را به سود خود  تغییر خواهد داد. دیگر از شروع مجددهای احساسی و پاس‌ها و پرتاب‌های بلند مداوم خبری نبود.

واقعیت این است علیرضا بیرانوند بعد از بازی در جام جهانی و هم چنین مهار پنالتی کریس اعتماد به نفس خوبی پیدا کرده است. بی شک او در بازی با السد هم می‌تواند نقش تاثیرگذاری در پیروزی تیمش ایفا کند. حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا می‌تواند یکی از بزرگ‌ترین افتخارات دوران بازیگری علیرضا بیرانوند باشد و این انگیزه کمی برای توپ‌های ژاوی و همبازیانش نخواهد بود.

آخرین باری که یک تیم ایرانی قهرمان آسیا شد پاس تهران بود که امروز وجود خارجی ندارد! حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا و تلاش برای تصاحب جام می‌تواند علیرضا بیرانوند و همبازیانش را تاریخ ساز کند و این افتخار کمتر از بازی در جام جهانی و مهار پنالتی کریس در جام جهانی نیست.

 

ورزش سه

۱۵    
آی اسپورت
2018-09-19 10:45:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر