فهرست
گزارش روز: یک بام و دو هوا؛ حدادی فر چگونه پادگان نرفت؟!
گزارش روز: یک بام و دو هوا؛ حدادی فر چگونه پادگان نرفت؟!

گزارش روز: یک بام و دو هوا؛ حدادی فر چگونه پادگان نرفت؟!

آی اسپورت-مسئولان نظام وظیفه اعلام کرده اند هر بازیکنی که کارت معافیتش باطل شود باید لباس نظامی برتن کند و روانه پادگان شود. این تنبیهی برای این افراد است.
به گزارش آی اسپورت،  در این بین اما یکی از بازیکنانی که نمی خواست نامش فاش شود در این باره گفت: قاسم حدادی فر هم کارت معافیت پزشکی داشت که دو سال قبل مورد تردید قرار گرفت و در شورای عالی پزشکی این کارت باطل گردید. اگر بنا بود ابطال این کارتها با رفتن بازیکنان به پادگان همراه شود چرا او به تراکتور سازی رفت و کسر خدمت هم شاملش شد و بعد از 8 ماه کارت پایان خدمت گرفت؟
داستان دارد روز به روز جالب تر می شود.
  ۷  
آی اسپورت
2014-09-09 14:19:32
نظر دهید

۷ نظر
-
سه شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۴۹
راست گفته زما قلعه مافیایی همه بازیکنای خوبی که کارتشون مورد داشت داشتن لو می رفتن. آرش افشین هم خیلی مشکوک از ادامه تحصیل انصراف می خواست بده!
کوشا
سه شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۵۷
آخرش همه چی ماست مالی میشه، مثل باقی مسائل..
علیرضا
سه شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۵۹
آقای ناشناس که به قلعه نوعی تهمت میزنی که آرش افشین می خواسته انصراف تحصیل بده چرا فرید کریمی رو نمی گی که همین امسال انصراف از تحصیل داد تا به تراکتور بره؟ نکنه قلعه نوعی فرید کریمی رو مجبور کرده؟ بازیکن دوست داره تیم های بزرگ بره و این ربطی به قلعه نوعی نداره.راستی پیشکسوت ارزنده شما یعنی گل محمدی وقتی در صبا مربی بود خودش رو به مریضی زد و از صبا بیرون اومد ولی هفته بعدش با لنگپولیس قرارداد بست.از این کار کثیف تر و مافیایی تر وجود نداشت ولی تو در این مورد خفه خون گرفتی.
m7
سه شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۵۴
هر دم از این باغ بری میرسد!!
m7
سه شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۵۴
هر دم از این باغ بری میرسد!!
m7
سه شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۵۷
آقای علیرضا لطفا کمی ادب!!
-
سه شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۰۲
آقای علیرضا یه استقلالی هیچوقت بی احترامی نمی کنه..
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر