فهرست
توافق اولیه حسین فرکی با سپاهانی ها
توافق اولیه حسین فرکی با سپاهانی ها

توافق اولیه حسین فرکی با سپاهانی ها

آی اسپورت- همانطور که دیروز نوشتیم، حسین فرکی جدی ترین گزینه جانشینی کرانچار در تیم فوتبال سپاهان است. سرمربی تیم قهرمان لیک سیزدهم، تا همین امروز آلترناتیو تمام مربیان لیگ برتری ایران بود و در نهایت با پیشنهاد سپاهانی ها روبرو شد. 

از اصفهان خبر می رسد حسین فرکی،  با مدیرعامل باشگاه سپاهان به توافق رسیده تا در ادامه لیگ هدایت سپاهان را بر عهده داشته باشد. البته این خبر هنوز به صورت رسمی از سوی باشگاه سپاهان تایید نشده اما گمانه زنی‌ها نشان از توافق کامل سرمربی فصل گذشته فولاد خوزستان با تیم سپاهان دارد.

فرکی به جز سابقه دستیاری برانکو ایوانکوویچ در تیم ملی فوتبال ایران در تیم‌هایی مثل پاس تهران، کاوه تهران، نفت تهران و فولاد خوزستان هم سابقه مربیگری داشته است.

  ۶  
آی اسپورت
2014-09-09 15:01:19
نظر دهید

۶ نظر
-
سه شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۱۹
اصلا قابل مقیسه هستن این دونفر؟؟؟؟؟
سپاهانی اوریجینال اصل جاپونی
سه شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۴۴
مدیران سپاهان نفهم هستند.
مجید
سه شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۵۴
یک عقب گرد به تمام معنا! من تصور میکردم مدیران سپاهان اهداف بلند مدت دارند وبعد از کرانچار مربی میاورند که از سطح او بالاتر باشد مگر معنای کمال وپیشرفت چه میتواند باشد؟ یعنی همه تیم های ما باید دچار یک سیکل مشدد باشند؟به زبان ساده اگر کرانچار رزومه اش در سپاهان 13 شد مربی بیاورند که بعد از 2 سال به ان 15 بدهیم بعد 16 الی اخر؟ اقایان مدیر ! کدام تیم داخلی تاکتیکهای متنوع امروزی سپاهان را اجرا میکرد؟ یه کم در باره این کلمات تامل کنید --ترقی = --کمال -- پیشرفت --آپگرید --من که از کار شماها سر در نمیاورم!؟
محمد-فولاد خوزستان
سه شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۵۵
ناراحتم که مربیتون شد. حق حسین فرکی بیشتر از سپاهانه. البته منظورم استقلال پرسپولیس نیست چون اونا تیم نیستن. اما اصفهانیای عزیز زیاد حرف مفت نزنین. وقتی مربیتون بشه چنان تیمی براتون بسازه که یادتون بره کرانچار کی بود.البته اگه بش یکم زمان بدید یه خوزستانی
-
سه شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۳۴
داستان سپاهان عجیب وغریب به نظرمن،میگم نکنه کرانچارقرارجانشین دایی بشه؟
محمدجــواد
سه شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۵۱
برای کــرانچار به خاطر شخصیت مؤدب، توان فوتبالی فوق العاده و البته افتخاراتی که برای سپــاهان بــزرگــ کسب کرد احترام ویژه ای قائل هستم، ولـــی به نظر می رسید سپــاهان به لحاظ تاکتیکی قفل شده و نیاز مبرمی به یک شوک بزرگ دارد.. شاید رفتن کــرانچار و آمدن مربی با اخلاق و موفقی مانند فــرکی این تحول مثبت را ایجاد کند.. تنها دغدغه هواداران شاید زمان نامناسب این تغییر و مهمتر از همه جایگزینی است که قرار است به جای او بیاید.. امیدوارم مدیران سپــاهان برای این تیم بهترین تصمیم را بگیرند که می گیرند.
به امید موفقیت برای مردان غیرتمند طـلایــی پــوش..
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر