فهرست
خلعتبری: مگر عضو داعش هستم که یک نفر را جلوی بچه اش بزنم؟/ نگویند خلعت آمده بود شکار فیل یا زرافه!/ فقط روی کبک اسلحه می کشم
خلعتبری: مگر عضو داعش هستم که یک نفر را جلوی بچه اش بزنم؟/ نگویند خلعت آمده بود شکار فیل یا زرافه!/ فقط روی کبک اسلحه می کشم

خلعتبری: مگر عضو داعش هستم که یک نفر را جلوی بچه اش بزنم؟/ نگویند خلعت آمده بود شکار فیل یا زرافه!/ فقط روی کبک اسلحه می کشم

آی اسپورت- در یکی دو روز گذشته نام یکی از ملی پوشان فوتبال ایران به عنوان شکارچی غیرمجازی که به سوی محیط بانان شکلیک کرده، مطرح شده است این در حالی است که روزنامه خبر ورزشی نام این ملی پوش را اعلام کرده است. رئیس اداره روابط عمومی حفاظت محیط زیست مازندران اعلام کرد یک فوتبالیست مازندرانی (م. خ) به همراه یکی از دوستانش با محیط‌بان یگان حفاظت محیط زیست رامسر درگیر وسپس متواری شده است و دیروز نیز با 2 نفر از دوستانش این محیط‌بان را در خیابان دیده و مورد ضرب و شتم قرار داده ‌است. تنها فوتبالیست ملی‌پوش مورد اشاره رئیس اداره روابط عمومی حفاظت محیط زیست مازندران محمدرضا خلعتبری است. به همین دلیل روزنامه خبر ورزشی مصاحبه ای را با این بازیکن انجام داده است. 

چرا با محیط‌بان جنگل‌های رامسر درگیر شدی؟
چی؟ این حرف‌ها چیه؟

رسماً اعلام شده؟
از طرف چه کسی؟

رئیس روابط عمومی حفاظت محیط زیست مازندران!
یعنی چه؟ من که اصفهانم. کی رفتم جنگل که دعوا بشه؟ دیگه چی گفته؟

به هر حال این ادعای مسئول...
ببین برای معروف شدن چه حرف‌هایی برای آدم درست می‌کنند، الان که صحبتم با شما تمام شود با وکیلم تماس می‌گیرم تا از آنها شکایت کند. حرف‌های این آقا بار حقوقی سنگینی دارد و باید ثابت کند. یعنی من روی محیط‌بان مملکتم اسلحه می‌کشم و فرار می‌کنم؟ اگر من اسلحه بکشم که او باید فرار کند. بعد گفته با دوستانم توی خیابان دیدمش و با رفقایم جلوی بچه 3 ساله‌اش کتکش زده‌ام؟ مگر ما عضو گروه تروریستی داعش هستیم که یک نفر را جلوی بچه‌اش بزنیم؟ یکدفعه می‌گفت تو خیابان به او شلیک هم کرده‌ایم. این تهمت‌های دروغ واقعاً تأسف برانگیز است و آقایان بروند دنبال مدرک که این اتهامات را بتوانند در دادگاه ثابت کنند. 

تو کلاً اهل شکار هستی؟
بنده 8 سال قبل از اداره اسلحه و مهمات نوشهر مجوز گرفته‌ام. 2 قبضه سلاح شکاری دارم و خارج از فصل شکار اسلحه را نگاه هم نمی‌کنم چه برسد به اینکه بگیرم دستم و بروم شکار. الان که اصفهان هستم و فصل شکار هم از یک ماه دیگر آغاز می‌شود.

فصل شکار تا چه زمانی ادامه دارد؟
تا برج 10.

چه حیواناتی را شکار می‌کنی؟
فقط کبک. آقایان حواس‌شان باشد نگویند خلعتبری آمده بود شکار فیل یا زرافه چون جنگل‌های مازندران فیل، زرافه، کانگرو یا پنگوئن ندارد.

حالا که تو دو اسلحه داری باید به فوتبالیست‌هایی که اهل دعوا هستند، هشدار بدهیم تا با خلعتبری سرشاخ نشوند که خطرناک است!
دست شما درد نکند، مگر من قاتل هستم که برای کسی اسلحه بکشم. من فقط برای کبک‌ها اسلحه می‌کشم آن هم زمانی که شکار آزاد اعلام می‌شود.

اوضاع سپاهان چطور است؟
خوب، فعلاً ذهنم مشغول تهمت ناپسند دوستان همشهری‌ام است؛ واقعاً که!

  ۲  
آی اسپورت
2014-09-09 15:08:44
نظر دهید

۲ نظر
جعفراوغلی
سه شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۲۳
کوتوله زرد عنتری محمدرضا خلعتبری
منفورترین فوتبالیست جهان
احمد
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۴۰
توپ تانک فشفه خلعت ابری ....
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر