فهرست
ناراحتی عباس زاده از فردوسی پور: اگر ناراحتی تندیس مال تو!
ناراحتی عباس زاده از فردوسی پور: اگر ناراحتی تندیس مال تو!

ناراحتی عباس زاده از فردوسی پور: اگر ناراحتی تندیس مال تو!

آی اسپورت- عادل فردوسی پور هفته قبل مهدی شریفی پدیده سپاهان را به برنامه اش دعوت کرد و طی گفت‌وگو با او در چند نوبت انتخاب محمد عباس زاده را به عنوان پدیده لیگ سیزدهم مورد انتقاد قرار داد.

 فردوسی پور شب گذشته نیز به آمار گلزنی مهاجم پرسپولیس اشاره کرد و صراحتا اعلام داشت عباس زاده ای که اواخر فصل گذشته با گلزنی هایش یکی از دلایل نایب قهرمانی پرسپولیس لقب گرفت در فصل جاری طی 7 بازی تنها یک گل به ثمر رسانده است. شاید به این دلیل که فصل قبل به عنوان پدیده انتخاب شد، جمله ای از عادل فردوسی پور که بیشتر حالت کنایه داشت.


محمد عباس زاده به همین دلیل صحبت امروز در گفت‌وگویی در مورد این ادعای عادل فردوسی پور گفت: زیاد دوست ندارم مصاحبه کنم و در رسانه ها باشم اما در پاسخ به صحبت های آقای فردوسی پور باید بگویم من متولد 19 اردیبهشت 1369 هستم و تنها 24 سال سن دارم نه 28 یا 29 سال. حالا هم اگر آقای فردوسی پور بابت اینکه فصل گذشته با عنوان پدیده فوتبال ایران شناخته شدم ناراحت است آدرس خانه ام را به ایشان می دهم تا بیاید شخصا این تندیس را بگیرد و به هر کس که دوست دارد بدهد.


  ۴  
آی اسپورت
2014-09-09 15:41:15
نظر دهید

۴ نظر
محمد
سه شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۱۱
خوب مشخصه که حق تو نبود .. طلبکار هم هستی؟؟ .. تو حقت نبود حتی گزینه ی پدیده شدن باشی !!
سعید اسی
سه شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۲۰
اقا خدایی خداییش یعنی اگه ادم 20 درصد انصاف داشته باشه خدا وکیلی حق مهدی شریفی بود. مهدی شریفی از تیم امید اومد توو طوله فصل و در جام باشگاههای اسیا با 20 سال سن درخشید. بابا به تیمای عربستانی و ازبکستانی گل زد . عباس زاده 10 بازی برای پرسپولیس کرد . اخه بابا 24 سالشه. اخه کجای دنیا پدیده ها 24 سال دارن؟؟؟
-
سه شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۲۴
تو ایران یک فرمولی هست که در بیشتر اوقات صدق میکنه و اینه؛ بازیکنی که یکم بازیش به چشم میاد اگه خیلی به مدل مو ، ابرو و لوازم جانبی اهمیت بده، دیگه تمومه ... هیچی ازش در نمیاد...
-
سه شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۳۹
به بازیکن 24 ساله نمیگن پدیده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر