فهرست
بازگشت قریب الوقوع نیلسون به ترکیب پرسپولیس
بازگشت قریب الوقوع نیلسون به ترکیب پرسپولیس

بازگشت قریب الوقوع نیلسون به ترکیب پرسپولیس

آی اسپورت-  آخرین بازی نیلسون در ترکیب اصلی پرسپولیس به بازی های هفته پنجم برمی گردد، جایی که پرسپولیس مقابل پدیده به میدان رفت و با تساوی یک ـ یک در ورزشگاه آزادی متوقف شد. پس از آن مسابقه دایی تصمیم گرفت از سوشا مکانی استفاده کند و به واسطه همین تصمیم مکانی در دیدار با صبای قم درون دروازه قرار گرفت و اتفاقا عملکرد خوبی هم داشت، عملکردی که باعث شد پس از سال ها در ورزشگاه یادگار امام قم به پیروزی دست یابد.


کلین شیت مکانی و عملکرد موفقیت آمیز او باعث شد تا دایی در بازی با تراکتورسازی نیز از وجود او بهره بگیرد. این در حالی است که نیلسون شب گذشته در گفت‌وگو با دایی و کادرپزشکی تیمش اعلام کرده بود که از ناحیه چشم راست دچار عفونت شده است. اما به نظر می رسد این مشکل نیلسون برطرف شده و از سوی دیگر دایی نیز قصد دارد در بازی روز جمعه از این دروازه بان برزیلی استفاده کند، استفاده تواما از نیلسون و مکانی باعث شده تا خیلی ها اعتقاد داشته باشند دایی قصد دارد در لیگ چهاردهم به صورت چرخشی از دروازه بان هایش استفاده کند اما اخبار دریافتی از درون تیم حاکی از آن است که احتمالا نیلسون از روز جمعه درون دروازه قرار گرفته و بعید است که دیگر دایی دروازه بان تیمش را عوض کند. 

  ۱  
آی اسپورت
2014-09-09 16:16:02
نظر دهید

۱ نظر
گتاب سیتی وچون
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳، ۰۴:۰۷
اره حتما باید تو آزادی نیلسون بازی کنه بجز بازی اخر ولی سوشا واسه بازیا غیر ازادی خوبه چون جنبه بازیا بزرگو نداره یه نکته پرسپولیس برد ها این فصلشو مدیون کفشگریه چون هر موقع ٩٠دقیقه بازی کرده یا تا اخر بوده با کفشگری امتیاز گرفته هر موقع نبوده باخته
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر