فهرست
بسته پیشنهادی یک میلیاردی پولادی به پرسپولیس/ آزادم کنید بروم!
بسته پیشنهادی یک میلیاردی پولادی به پرسپولیس/ آزادم کنید بروم!

بسته پیشنهادی یک میلیاردی پولادی به پرسپولیس/ آزادم کنید بروم!

پآی اسپورت – داستان پر پیچ و خم مهرداد پولادی با پرسپولیس  با ورود داستان معافیت مشکل دار این بازیکن وارد فاز تازه ای شد.حالا اگر پرسپولیس موفق شود پولادی را به تمرینات برگرداند و در این جدال خسته کننده و عجیب برنده شود مشخص نیست که دایی بتواند از این بازیکن خود استفاده کند!

مهرداد پولادی در زمره بازیکنانی است که باید مساله معافیت از خدمت شان بررسی شود و اگر شورای پزشکی تشخیص دهد که مدارک او برای گرفتن کارت معافیت مشکل داشته کارت پایان خدمت او هم باطل می شود.

با این حساب پولادی  هر طور شده می خواهد فوتبالش را در خارج از ایران  ادامه دهد چون اگر در ایران بماند و معافیتش باطل شود باید به خدمت سربازی برود.به همین خاطر پولادی از طریق وکیلش با باشگاه پرسپولیس تماس گرفته و  و گفته طلبش از این باشگاه را می بخشد  و حتی مبلغی هم به پرسپولیس می دهد تا اجازه جدایی را به او بدهند!

پولادی گفته 500 میلیون طلبش از گذشته را می بخشد و حاضر است 500 میلیون تومان هم به پرسپولیس بدهد به شرطی که به او اجازه جدایی را بدهند.با این حساب باید دید پرسپولیسی ها به خاطر یک میلیارد تومان حاضر می شوند از خیر این مدافع چپ ملی پوش بگذرند و اجازه بدهند که پولادی به تیم قطری برود یا نه
  ۳  
آی اسپورت
2014-09-09 17:40:09
نظر دهید

۳ نظر
-
سه شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۰۴
این برای ما بازیکن نمیشه. دیگه ارزشی هم پیش ما نداره. پول و بگیرن بذارن بره به نفع هر دو طرفه. لااقل یکم به مشلات مالی جوانهای تیم برسند
-
سه شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۵۳
بذارید بره عوضش با پولش یه بازیکن تاپ خارجی بگیرید
parisa
سه شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۳، ۲۰:۲۵
خخخخخخخخخخ همین الان تکذیب کرد بسته ی پیشنهادیرو
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر